Gmina w Szwecji zakazuje używania w szkołach masek

Opublikowano: 16.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1740

Naprawdę zdumiewające jest to jak daleko pozwalamy politykom, którzy nie mają żadnych kwalifikacji medycznych, na wdrażanie drakońskich dekretów. Te środki naprawdę mają na celu podzielenie ludzi, aby zapobiec niepokojom społecznym, ponieważ system socjalistyczny upadł i potrzebuje wymówki, aby wyrzucić wszystkie ograniczenia ekonomiczne przez okno.

Już wcześniej pokazałem zakupione na Amazonie pudełko masek i jest na nich wyraźnie napisane, że nie chronią przed złapaniem jakiejkolwiek choroby. Więc oczywiście, jeśli złapiesz koronawirusa i nosisz nawet dwie maski śpiąc w nocy w łóżku, nie będziesz mógł wnieść jakiejkolwiek sprawy sądowej, aby pozwać producenta maski za wadliwy produkt. Nawet chroniczny kłamca dr Anthony Fauci stwierdził na początku epidemii, że maski nie mają żadnego znaczenia.

Urzędnicy gminy Halmstad w Szwecji zmusili ostatnio nauczyciela do zdjęcia maski i zabronili używania masek i wszelkich środków ochrony indywidualnej w szkołach. Władze miasta stwierdziły, że nie ma żadnych naukowych dowodów na to by nosić maski, powołując się na szwedzką agencję zdrowia publicznego.

Kiedy ludzie się obudzą i zdadzą sobie sprawę, że cały ten zestaw przepisów, od masek po blokady, tak naprawdę dotyczy tłumienia wolności w celu realizacji programu zmian klimatycznych? Nie chodzi o zdrowie. Nawet lewicowy „Washington Post”, który nienawidzi kapitalizmu, musiał przyznać, że maski nie działały podczas epidemii hiszpańskiej grypy w 1918 r., podczas której zmarło prawie 3% populacji.

Na podstawie: Theconversation.com, Sverigesradio.se, Armstrongeconomics.com, Washingtonpost.com
Źródło oryginalne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 4,58 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wolfman
Użytkownik
Wolfman

Czy Szwecja to nazwa planety? Bo na Ziemi się nosi maski wszędzie. Niektórzy sugerują , że nawet mile widziane są dwie lub trzy. Czekam na info z der onet, że należy się owijać prześcieradłem.

woma123
Użytkownik
woma123

HI

Tak. Są z innej planety. Chyba B-689? To planeta normalnych ludzi! Niestety, nie można na niej zamieszkać. Na pewno nie my! Tam nas po prostu nie chcą, i ja się im nie dziwię.

DuDuS

Pires
Użytkownik
Pires

Zapewniam Cię woma123, że Szwedzi nie są normalnymi ludźmi. Oczywiście zdarzają się odosobnione przypadki i o takich właśnie jest artykuł.