Fluff – 126

Opublikowano: 16.10.2018 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 6239


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Raptor 17.09.2010 12:46

  Świetne, świetne… 🙂 Trzeba znać magiczne zaklęcia.

 2. TKr 17.09.2010 20:26

  Zaklęcia zajęciami, ale mimo tytułów doktorskich, obronionego dyplomu itp. niektórzy nadal mają problemy z samodzielnym myśleniem, i zachowują się jak tresowane psy.
  Taki jest chyba sens dzisiejszego komiksu 😉

 3. W. 17.09.2010 20:33

  Ale za to nie mają problemu z siadaniem. Od dyplomu jednak zależy, na jakim stołku zechcą łaskawie posadzić swoją pupę.

 4. Fenix 16.10.2018 13:42

  Władza partii ludzi wybranych w państwie , ich władzy prawo rządzi nami . Naszym prawem robić i cisza . Obywa/tele zadowoleni nazywani , panowie i panie. :Dhehe

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.