Mem – „Na Ukrainie” czy „w Ukrainie”?

Opublikowano: 13.02.2024 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 2085


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rozrabiaka 13.02.2024 23:41

    Może zmienić nazwę państwa i było by prościej? Sami sobie wymyślcie nazwy

  2. Admin WM 14.02.2024 09:54

    A najciekawsze jest to, że po ukraińsku mówi się „na Ukraini” (czyli podobnie jak po polsku „na Ukrainie”), czego dowodem jest piosenka „Як у нас на Україні” („Jak u nas na Ukraini”). Ciekaw jestem, jak nazywa się propagandysta-nieuk z PiS-u, który wymyślił, by wcisnąć Polakom rusycyzm „w Ukrainie”, by solidaryzować się z Ukrainą?

    Tutaj piosenka dla niedowiarków:
    https://www.youtube.com/watch?v=Wbdp5Ncjpgc

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.