Mem – Tusk zapowiada wojnę

Opublikowano: 11.03.2024 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 3273


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Fenix 12.03.2024 11:09

    Politycy to tchórze i szkodnicy ! Czy chcesz umierać za wybranego polityka tchórza i szkodnika?

  2. Piron 12.03.2024 12:40

    Fenix, trzeba pamiętać że największe zło to prawdziwi mocodawcy tych tchórzliwych szkodników (nie mówię tutaj o Sorosie, K.Szwabie czy Harrarim, ponieważ to tylko pośrednicy) ukrywający się głęboko za kulisami.

  3. Krisnow 18.03.2024 09:45

    Komuniści w czystej postaci, zmienili tylko kolor z czerwonego na niebieski :/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.