Dziesiątki tysięcy Palestyńczyków protestowało w Strefie Gazy

Opublikowano: 25.04.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 986

Palestyńczycy masowo protestowali we wszystkich miastach Strefy Gazy na znak poparcia dla rodaków, którzy uczestniczyli w starciach z policją w Jerozolimie – poinformował Sputnik.

W sobotę wieczorem na Starym Mieście w Jerozolimie, po wieczornych modlitwach na Wzgórzu Świątynnym, doszło do starć młodzieży muzułmańskiej z funkcjonariuszami organów ścigania.

We wszystkich miastach Strefy Gazy dziesiątki tysięcy Palestyńczyków wzięło udział w masowych demonstracjach na znak poparcia dla Palestyńczyków w Jerozolimie, donosi korespondent Sputnika. Demonstranci przynieśli ze sobą palestyńskie flagi.

Rzecznik Palestyńskiego Czerwonego Półksiężyca powiedział w rozmowie ze Sputnikiem, że „podczas starć zostało rannych 12 Palestyńczyków”.

Starcia w centrum Jerozolimy i na Zachodnim Brzegu Jordanu trwają od kilku dni.

Zaniepokojenie przejawami przemocy w Jerozolimie wyraziły Stany Zjednoczone i Unia Europejska, które wezwały do „powściągliwości i odpowiedzialności”.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Cami 25.04.2021 15:56

  Moze by tak Konzentration Lager im, przeciez macie zydki wieloletnie doswiadczenie bedac po drugiej stronie 🙁
  Za samo to powinno sie Was wypalic do suchej ziemi i to nie jest zaden antysemityzm tylko empatia, moralnosc, honor, godność, pamięć.
  Wkoncu doigracie sie i Was te arabusy wokol zamiota zmioteczka pod dywanik, amerykancki atomik nawet nie pomoze:(

 2. pikpok 25.04.2021 17:10
 3. robi1906 25.04.2021 19:40

  Kiedy uważałem że podbój Inków i Azteków nie był przypadkiem, wyważałem otwarte drzwi, w 1913 roku została wydana książka “żydzi i życie gospodarcze” pana Wernera Sombarta, tam jest to opisane,
  przy tej okazji stwierdzam fakt, że kurs Kolumba nie był przypadkowy.

  Kolumb (podobno nieświadomy gdzie płynie) płynął w dół, łamiąc kilka równoleżników aż znalazł się w okolicach równoleżnika Raka, a skoro zaledwie kilka lat wcześniej wynaleziono (także przez żyda) tablice i przyrząd do mierzenia Słońca by wiedzieć na jakiej jest się wysokości to jest dowód dla mnie na to, że bogactwo cywilizacji Azteków było żydom znane, także jest dla mnie możliwe, że byli już na miejscu by upowszechniać plotki o spełnionym proroctwie powrotu białego boga.

  Dlaczego o tym piszę?, bo my wszyscy jesteśmy Palestyńczykami, obrabiają nas jak chcą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.