Działalność ruchu LGBT wspierana kosztem renowacji Gdańska

Opublikowano: 30.05.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1177

Aleksandra Dulkiewicz przekazała kolosalne pieniądze na działalność stowarzyszenia LGBT – zauważa Młodzież Wszechpolska.

Na wspieranie działalności ruchu LGBT pieniądze są a na remont niszczejących zabytków i ulic Gdańska pieniędzy już nie ma – podkreśla Młodzież Wszechpolska.

Wiele miejsc w Gdańsku wymaga remontu, nie mówiąc już o drogach czy kolejach państwowych. Jednak pieniądze są przekazywane na wspieranie ruchów LGBT. Czy bycie w Europie oznacza rujnowanie kraju?

„Dziś w związku z kolejną Paradą Równości Wszechpolacy rozstawili tabliczki przy miejscach, które niszczeją kosztem finansowania LGBT” – poinformował na „Twitterze” wpis Rafał Buca.

Nasze polskie narodowe zabytki niszczeją, bo pieniądze są przekazywane na dofinansowanie ruchu LGBT. Co na to Polacy?

Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. andi170 30.05.2022 20:21

    Gdańsk i jego władze zawsze były i są antypolskie pro lewacko-kolorowe zgegenerowane w kierunku niemieckim.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.