Demonstracje antyimigranckie w polskich miastach

Opublikowano: 29.09.2015 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3

W sobotę w licznych miastach Polski odbyły się manifestacje antyimigracyjne i antyislamizacyjne. Między innymi w Warszawie, Lublinie, Bydgoszczy, Gdyni, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Łodzi, Szczecinie, Ostrołęce i Opolu.

Niektóre demonstracje zorganizowali aktywiści Młodzieży Wszechpolskiej, ale na przykład w Opolu organizatorem był ruch o nazwie Obywatelska Inicjatywa Oporu Przeciwko Islamizacji. Jak informują nasi Czytelnicy z Opola, przemarsz około 700-800 osób odbył się spokojnie; nie widać też było skrajnie nacjonalistycznych haseł w rodzaju „Polska dla Polaków”.

„Dzisiejsza demonstracja jest inicjatywą całkowicie oddolną i obywatelską i wynika z troski o dobro naszego kraju i Europy. Niemniej finalnie to politycy podejmują decyzje i bez ich woli trudno będzie cokolwiek zdziałać. (…) Sytuacja zmieni naprawdę dopiero wtedy, gdy dla wszystkich sił politycznych w kraju będzie jasne, że jeśli będą popierali niekontrolowaną imigrację i w ten sposób działali na szkodę kraju – dostaną od wyborców czerwoną kartkę” – to fragment przemowy jednego z organizatorów.

W tzw. mediach głównego nurtu trudno jest się doszukać informacji o tych obywatelskich wystąpieniach.

Autorstwo: pj
Na podstawie: Opole.Gazeta.pl, NTO.pl, TelewizjaRepublika.pl
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

PO popełniło wyborcze samobójstwo. PiS i tak zezwoli na imigrację i nigdy przeszkadzał za bardzo PO w uchwalaniu antyspoleczmych ustaw. Jedyna opcja sensowna z wielu względów to Kukiz i ludzie z jego list. Reszta niech wraca do do średniowiecza, w którym tkwią ich umysły

Maximov
Użytkownik
Maximov

@agama
To dołącz się do akcji “upiększania” billboardów wyborczych o napisy w stylu: “Znów dasz się okłamać? Efekt będzie ciekawy, ludzi zmusi trochę do myslenia a w razie wpadki, jeśli nie zniszczysz billboardu, dostaniesz mandat do 150 złotych… ;)

beth
Użytkownik
beth

Bezmiar politycznych absurdów po tzw.transformacji doprowadził Polaków do stanu , który w jasny i rzeczowy sposób obrazuje n/w klip;

https://www.youtube.com/watch?t=22&v=CB7kfQ1_YVA

beth
Użytkownik
beth

warto poznać n/w wypowiedź i przekazywać dalej;

https://www.youtube.com/watch?v=eySOXyLvvmI