Polska za pokojem

Opublikowano: 07.04.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1583

Wczoraj w Warszawie przeszedł ulicami drugi „Marsz dla pokoju”. Wzięły w nim udział osoby sprzeciwiające się prowojennym politykom rządzącym, którzy chcą, by Polska fizycznie dołączyła do wojny z Rosją, a Polacy przelewali krew za Ukrainę i obce interesy.

Tym razem marsz antywojenny miał być większy i głośniejszy, a samo miejsce przemówień zrobiło wrażenie, bowiem zarezerwowano w tym celu centralne rondo w stolicy, noszące imię Romana Dmowskiego. Tam głos zabrali m.in. posłowie na Sejm RP z ramienia Konfederacji Korony Polskiej, dziennikarze niezależnych mediów oraz działacze społeczni i kombatanci.

„Uważamy, że wojna na Ukrainie mogłaby się skończyć już dawno temu. Z dziwnych przyczyn jest podtrzymywana nadal, co wskazuje, że komuś musi się ona opłacać. Nie ma absolutnie żadnego powodu, aby nasi synowie i mężowie mieli ginąć za interes tych, którzy na tej wojnie zarabiają. To nie nasza wojna!” – czytamy na stronie organizatorów marszu „Polska za pokojem”, który wczoraj w ludowej aranżacji i pod auspicjami przede wszystkim kobiet, już po raz drugi przeszedł ulicami Warszawy.

Źródło: YouTube.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Kaczor3333 07.04.2024 11:48

  Nie pocieszony jest Szymon (płaczliwy wgniatacz) H.

 2. emigrant001 07.04.2024 12:23

  Istnieje teoria, zbliżona do hydrauliki, że trzeba wypuścić parę z gwizdka, żeby kociołek nie wybuchł. Marsz nic nie zmienia, bo ludzie, którzy sprawili taką sytuację nadal urzedują:) Trzeba ich zniknąć, bo tylko wtedy może coś się zmienić.
  „Uważamy, że wojna na Ukrainie mogłaby się skończyć już dawno temu.” i to jest prawda

 3. galacticjoel 08.04.2024 07:24

  POLSKI ŻYD MIAŻDŻY AMBASADORA IZRAELA!

  https://youtu.be/_87J5pH2wp4

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.