Czat „Wolnych Mediów” na „Telegramie”

Opublikowano: 20.01.2022 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4123

Zauważyłem dzisiaj na „Telegramie” opcję czatu, dlatego aktywowałem ją dla kanału „Wolnych Mediów”. Komu czatu na naszym portalu brakuje a ma „Telegram”, tam może sobie pogadać z innymi użytkownikami.

Kanał „Wolnych Mediów”:
https://t.me/wolnemedia
Tu można podejrzeć w przeglądarce internetowej:
https://t.me/s/wolnemedia

Strona grupy „Wolne Media – Czat”:
https://t.me/wolnemediapl


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. pablitto 03.03.2022 22:35

  Chyba lepiej by było na jakimś Signalu – ten chyba jeszcze nie jest aż tak podsłuchiwany (?).

 2. Admin WM 04.03.2022 07:53

  Sprawdziłem co to jest ten „Signal” i próbowałem zainstalować, ale to komunikator tylko dla smartfonów. Nie działa w przeglądarce internetowej i na komputerach stacjonarnych. Na „Telegramie” mamy już 1480 subskrybentów.

 3. sga 04.03.2022 16:39

  @admin
  Niby tak, ale nie 😉
  signal jest i na blaszaka
  tylko wczesniej trzeba go zainstalowac na srajfonie.
  https://signal.org/pl/download/

  wlasnie sprawdzilem, wylaczylem telefon i do kogos napisalem z lapka i doszlo. Wiec telefon tylko do rejestracji jest potrzebny. Swoja droga to dziwne i potencjalnie niefajne.

  a telegram niestety to dno
  zablokowal np russia today. Ja telegrama osobiscie wywalilem.

  sa inne jeszcze komunikatory bez potrzeby rejestracji na fonie. I wg mnie taki bylby lepszy.

 4. Admin WM 04.03.2022 16:56

  @sga

  Jak mogli zablokować na „Telegramie” RT, skoro „Telegram” jest rosyjski! Sprawdziłem – Russia Today ma mnóstwo stron językowych na „Telegramie” i wszystkie działają. Chyba pomyliło Ci się z „Twitterem”. Też jest na literkę „t”.

 5. sga 04.03.2022 17:14
 6. Admin WM 05.03.2022 07:28

  Faktycznie. Wczoraj jeszcze działało, teraz nie ma żadnych wpisów na kanale RT anglojęzycznym i chińskim – jedynie sam spis subskrybentów. Wpisy RT są tylko na kanale rosyjskojęzycznym. Zablokowali wszystkie kanały Sputnika, oprócz hiszpańskiego. Skoro blokowane są tylko na terenie UE, a nie całkowicie (także w Rosji), to oznacza, że decyzję podjęła UE a Telegram się dostosował, by sam nie trafić na listę blokowanych aplikacji. Strony RT i Sputnik można czytać tylko przez bramki proxy i VPN-y (Opera ma wbudowany przeglądarkowy VPN, wystarczy wybrać którąś z lokalizacji by ominąć cenzurę).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.