Co channelingi od Gwiezdnej Federacji Światła mają wspólnego z wielką polityką?

Opublikowano: 07.08.2016 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2033

Myślicie, że to głupi tytuł? Że niby wielka polityka to sprawa poważna, a jakieś channelingi od rzekomych ufoków to kabaret i kupa śmiechu?

„Racjonaliści” zapewne tak właśnie „myślą”. To klasyczny błąd, który popełniają ludzie pokładający bezkrytyczną wiarę w jednym tylko typie informacji ze świata: w me(n)diach głównego nurtu i trzymający się „racjonalnego” (nie)myślenia niczym pijany płotu. Człowiek naprawdę dobrze poinformowany szuka wiedzy wszędzie, a do myślenia używa swojej własnej głowy zamiast polegać na objaśniaczach rzeczywistości z TokFm czy TVN.

Wiele lat temu nabrałam się na pewien piękny i jakże świetlany przekaz od Federacji Światła zatytułowany: „Czy chcielibyście, żebyśmy się ujawnili”. Przekaz ten ociekał wprost miłością i światłem, a ja byłam naiwna i spragniona sprawiedliwości, mądrości, dobra i zwyczajnej normalności. Skoro ziemska władza była w stanie zapewnić mi tylko odwrotność tego wszystkiego, czyli powszechną głupotę, korupcję, niesprawiedliwość, konflikty, wojny i totalną nienormalność, jakżebym mogła odrzucić tak wspaniałą ofertę? Oczywiście zakrzyknęłam radośnie, że chcę. I to bardzo!

Na szczęście profesor Jadczyk ściągnął mnie na ziemię wyjaśniając mi w mailu, że to ściema i że absolutnie nie należy wierzyć w podobne deklaracje.

W pierwszej chwili nie uwierzyłam, ale zaczęłam obserwować i analizować. I zaczęłam dostrzegać, gdzie w tych przekazach kryje się haczyk. Taki sam, jaki wędkarz przygotowuje dla naiwnych rybek: zjedz tłustego robaczka, zobacz, jaki jest smakowity… zrozumiesz swój błąd dopiero jak zjesz. Dzięki temu zrozumiałam, że przekazy ociekające miłością otwierają serce, zamykając jednocześnie racjonalny umysł – i to jest ich prawdziwy cel.

Zniechęcona do GFL (skrót od Galactic Federation of Light) generalnie straciłam zainteresowanie channelingami i przestałam je śledzić, chociaż ich wielbiciele wielokrotnie próbowali przyciągnąć do nich moje zainteresowanie. Z tego samego powodu najpierw dałam się nabrać, a potem nabrałam dystansu do pełnych pięknych obietnic przekazów Benjamina Fulforda i jego Bractwa Białego Smoka.

Niedawno wydarzyło się coś, czego (z powodu nieznajomości channeligów) nie skojarzyłam z GFL: w Internecie zaczęły krążyć pogłoski, jakoby Bill Gates został aresztowany. Niektórzy twierdzili, że aresztowano również innych reprezentantów psychopatycznych światowych elit i że jest to początek oczyszczania świata z kanalii i krwiopijców. Nauczona doświadczeniem powstrzymałam się z osądami i dobrze na tym wyszłam.

Dziś dowiedziałam się, że sam Zbig Brzezinski zapałał świętym gniewem na tych egoistycznych, bezwstydnych bogaczy, którzy mieli czelność zgromadzić w swych łapskach 99% majątku świata. Powiedział, że wobec ogromnej nierówności w bogactwie, które w przypadku najbogatszych zostało wygenerowane poprzez działalność społecznie i gospodarczo szkodliwą („unproductive”), nawołuje do bardziej ścisłej kontroli ogólnoświatowej działalności finansowej ma też nadzieję, że „sloganizacja” dyskursu politycznego zostanie odwrócona przez nową falę niezadowolenia. Chce, żeby utworzono „listę wstydu” ludzi, którzy się wzbogacili ponad miarę na spekulacji, ale którzy nie oddają społeczeństwu nic w zamian (nie dają nic na cele charytatywne, nie płacą podatków itp.), wpędzając w coraz większą nędzę 99% ludności świata i zasugerował, że ci dranie nie mają prawa, żeby żyć. [Szkoda tylko, że nie nakazał bankierom zablokować ich konta i sprawiedliwie obdzielić tym majątkiem biednych].

Ludzie zaczęli pytać, co się u licha dzieje? Zbig gadający takie rzeczy – to pachnie czystym surrealizmem!

Wszystkich, którzy już się ucieszyli, że świat zmierza w dobrym kierunku spieszę uspokoić – nic z tego, kochani! To kolejna zagrywka psychopatycznych elit, z której (jak zawsze) ludzkość wyjdzie pokonana, a elity umocnione.

Niedawno otrzymałam link do filmu animowanego, wyjaśniającego prawdziwe cele GFL. Po obejrzeniu go wysłuchałam kilku przekazów GFL i wtedy wszystko stało się jasne. Dzięki jednemu zdaniu w nim zawartemu połączyłam te wszystkie, pozornie niezwiązane ze sobą wątki w jedno.

Kluczem do zrozumienia o co chodzi elitom jest klasyczna zasada: Problem – Reakcja – Rozwiązanie!

Kojarzycie?

Jeśli nie, to zacznę od samego początku:

Apokalipsa zapowiada wielki ucisk i przejęcie władzy nad Ziemią przez Szatana, ale nie lękajcie się owieczki, bo Chrystus już nadchodzi i zetrze go w proch, a wraz z nim rzuci w otchłań piekielną wszystkich jego sługusów, czyli światowe elity.

Że co proszę?

Skoro nikt nie zna przyszłości poza samym Bogiem, to jakim cudem ujawniono światu Apokalipsę i jakim cudem owa Apokalipsa realizuje się niczym scenariusz filmu?

Pisałam już wcześniej, że Apokalipsa nie jest żadnym objawieniem bożym, lecz scenariuszem, według którego światowe elity pod wodzą owego rzekomego „Szatana” lub jak kto woli „Jaszczurów” (co na jedno wychodzi) realizują swój cyniczny plan zniewolenia ludzkości. Skoro więc Apokalipsa jest scenariuszem, to również jej „pozytywne” zakończenie musi się rozegrać według planów jej twórców. A skoro tak, to ów zapowiadany „Chrystus” nie może być prawdziwym zbawicielem ludzkości, lecz wręcz przeciwnie, będzie to jakaś osobistość, którą owe elity planują się posłużyć przy realizacji swoich diabelskich planów. Nie ma również nadziei na likwidację psychopatycznych elit, chyba, że „diabeł” po raz kolejny pokaże, iż podpisujący z nim pakt, po wykonaniu mokrej roboty, zawsze zostaną przezeń oszukani i strąceni do otchłani.

W Apokalipsie mamy PROBLEM: Szatan opanował Ziemię!

Bóg nie może na to pozwolić, więc REAGUJE.

ROZWIĄZANIEM jest przybycie Chrystusa, który zrobi tu porządek.

Co nam obiecuje GFL?

Mniej więcej to samo. Dowiadujemy się, że władzę nad światem przejęła bezwzględna elita ciemnych kabalistów, którzy nie tylko bogacą się na krzywdzie reszty ludzkości, ale zatruwają żywność, wodę i oszukańcze leki. Ale nie lękajcie się, bo nie jesteście sami. Wiedzcie, że we Wszechświecie istnieją nie tylko cywilizacje złych Jaszczurów, ale jest tam również miejsce dla istot dobrych i chętnych do pomocy. Te szlachetne istoty obserwują wasze zmagania i podziwiają cudowne postępy, które czynicie (???), więc nie pozostawią was samych sobie. Ludzkość będzie uratowana, a znakiem zbliżania się tych cudownych przemian będzie… (UWAGA!) aresztowanie bogatych i wpływowych bandziorów należących do ciemnego kabała! Zanim to jednak nastąpi, droga ludzkości, musisz się zgodzić, żeby zbawcy się ujawnili! Kochani, bądźcie dzielni, nie bójcie się swoich braci z kosmosu! Jesteśmy rodziną, więc nie macie się czego obawiać. Absolutnie, pod żadnym pozorem nie bójcie się kosmitów!

Czy w tym momencie wszystko staje się jasne?

Media wprawdzie milczą (czegóż innego możemy się po nich spodziewać?), ale w sieci szumi od plotek, że aresztowano Billa Gatesa i inne szuje. A więc mamy zapowiadany sygnał! Zaczęło się! Nasi obrońcy już nadlatują i nareszcie zdejmą z nas to jarzmo!

Ucisk panujący na Ziemi stał się nieznośny, czyli mamy PROBLEM.

Na szczęście mamy potężną i dysponującą fantastyczną techniką rodzinę w kosmosie, więc możemy liczyć na jej REAKCJĘ!

Liczne UFO już do nas lecą z ROZWIĄZANIEM naszych problemów.

Czy są jeszcze tacy, którzy nie słyszeli o Projekcie Blue Beam? Jeśli są, to niech czym prędzej poszukają informacji na ten temat.

A tu linki do wymienionych przez mnie filmów: “Galaktyczna Federacja Światła – Ukryta prawda”, “Otwieranie oczu ludzkości”, “Galaktyczna Federacja się ujawni”. A tu inna zapowiedź bliskich kontaktów – bardziej “racjonalna”? “Dzień przed ujawnieniem”.

Radzę oglądać filmy w takiej kolejności, w jakiej je umieściłam, gdyż w innym wypadku Federacja Światła mogłaby Wam zamącić w głowach.

Autor: Maria Sobolewska
Źródło: Jestem za, a nawet przeciw


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

26 komentarzy

 1. davidoski 25.03.2012 10:07

  Czytam channeling Federacji Światła od pewnego czasu i również mam wrażenie, że jest to jakiegoś rodzaju pułapka i manipulacja. Najbardziej alarmujący jest fakt, że “rozwiązanie” jakie jest proponowane przez ową Federację Obcych to dokładnie to samo czego chcą banksterzy, czyli ogólnoświatowy JEDEN system finansowy. Innymi słowy ROZWIĄZANIEM ma być jeszcze większa TYRANIA PIENIĄDZA, chociaż jest ona oczywiście przedstawiana jako wybawienie ludzkości.
  Channelingi możecie znaleźć na: http://ascensionearth2012.blogspot.com/

  Najbardziej dobitnym dowodem na to, że cały ten stuff alienowy to oszustwo jest treść channelingu od niejakiego SALUSY, w którym obcy przedstawiają OBAMĘ jako szczerego polityka, który “chce dobrze” (ale mu nie wychodzi). Po tym przekazie zrozumiałem, że jest to jedna wielka mistyfikacja mająca za zadanie przekonać ludzi do zaakceptowania wprowadzenia światowej tyranii pod płaszczykiem “rozwiązania problemów ludzkości”.
  Tutaj jest ten channeling: https://kauilapele.wordpress.com/2012/03/10/salusa-3-9-12-all-hands-on-deck/

  Cytuję: ““President Obama is probably the first [world leader] to make a major announcement that clearly indicates his place as a peacekeeper. He is much maligned and blamed for activities beyond his control, but that will all change very soon. There will be a point when many will see and understand the complete purpose of him being here, and why he has been in that office, for this period of time. He came in to help awaken not only a “Hope for Change” in this world, but also to bring almost every single dark, held-in-the-shadows-for-decades resentment, fear, in every single person in this country, to the Light. All (at least many of) the rats have been flushed out during his time. They have each shown themselves for who they really are. And Mr. Obama embodies so many of those “resentment/hatred/fear points” (he’s “black”, mixed race, whatever), that they could not be ignored or swept aside anymore.

  He has played the role of “President for the World” to perfection.”

  I tłumaczę: “Prezydent Obama będzie przypuszczalnie pierwszym [światowym liderem], który złoży oświadczenie, które jasno będzie wskazywało jego rolę jako tego, który zaprowadzi pokój [ang. peacekeeper]. Obama jest mocno oczerniany i obwiniany za działania będące poza jego kontrolą, ale to się niebawem wszystko zmieni. Nastąpi moment, w którym wielu zobaczy i zrozumie cel jego obecności na urzędzie w obecnym czasie. Obama pojawił się tu, aby pomóc obudzić nie tylko “Nadzieję na Zmianę” w tym świecie, ale również aby sprowadzić ku światłu każde mroczne, trzymane w cieniach przez dekady, uczucie strachu każdej osoby w tym kraju. Wszystkie (lub przynajmniej wiele) szczurów zostało wygonionych przez ten czas (jego prezydentury). Wszyscy oni (czyli owe szczury) pokazali, kim naprawdę są. A Obama ucieleśnia tak wiele z tych “elementów złości/nienawiści/strachu” (jest czarny, mieszanej rasy, czy cokolwiek innego), że nie mogą oni być dłużej ignorowani lub odsuwani na bok.

  Obama odegrał perfekcyjnie rolę .”
  Koniec cytatu.

  WIDZICIE WIĘC, ŻE AGENDĄ TEGO CAŁEGO ALIEN-STUFFU JEST RZĄD ŚWIATOWY.

 2. davidoski 25.03.2012 10:11

  Ostatnie zdanie powinno brzemieć:

  Obama odegrał perfekcyjnie rolę “Prezydenta Świata”.

  Obcięło mi w poprzednim komentarzu, bo umieściłem w nawiasie trójkątnym.

 3. morfeusz213 25.03.2012 11:19

  Wg. apokalipsy ( ja tak to interpretuje ) to obcy przybędą jako nasze rozwiązanie ,a przybycie Jezusa to osobna sprawa . Obcy mają przybyć gdy na ziemi będzie bardzo zle tak ,że ludzie będą wyczekiwać ratunku i oni właśnie mają nim być jako istoty wyższego zrozumienia . Wtedy dojdzie do ucisku po jakim chrześcijanie mają wyczekiwać Jezusa . 🙂 Mam linki odnośnie tego ale jak czytałem regulamin to chyba nie wolno wrzucać .Pzdr

 4. ARTUR 25.03.2012 12:39

  Można rozpoznać satanistę czy też złego człowieka po jego uczynkach gdyż satanista nie może nic dać za darmo ,pomagać bezpłatnie innym gdyż umrze w krótkim czasie bo sprzeniewierzył się cyrografowi .Dlatego też jest organizowanych tyle imprez charytatywnych które są dochodowe również dla uczestników i organizatorów ,są to próby pokazania dobrej strony lecz to tylko pozory ,fałsz i zło .

 5. egzopolityka 25.03.2012 12:42

  Jednym z planów rządu USA jest rzekoma napaść na Ziemię złej cywilizacji pozaziemskiej, przed którą mają nas obronić Reptilianie. Wtedy ludzkość przywita ich jako wybawców i odda im władzę, mimo że to Reptilianie są głównymi najeźdźcami.

  Apokalipsa to jest greckie słowo oznaczające wyjawienie, objawienie, czyli ma nastąpić wreszcie przekazanie społeczeństwu całej historycznej prawdy o kluczowym znaczeniu odnośnie życia w naszej cywilizacji i życiu w kosmosie.
  Za około dwa lata nastąpi cykliczne i rzadkie wydarzenie kosmiczne – przejście przez Ziemię Fali Międzywymiarowej i “odsianie ziarna od plew”. Część dusz zostanie przeniesiona do wyższej, lepszej, rzeczywistości. Dla tych przeniesionych dusz zostanie zorganizowane nauczanie przez Jezusa. Jezus faktycznie był przedstawicielem zaawansowanej cywilizacji pozaziemskiej. Nie chodził po wodzie, nie zamienił wody w wino, nie przywrócił do życia Łazarza ani nikogo innego i nie został ukrzyżowany – informacje te pochodzą z czanelingów Laury Knight-Jadczyk. Jezus potrafił jednak uzdrawiać przez dotyk i nauczał duchowych prawd o sposobie organizacji istnienia życia w kosmosie.

 6. memento 25.03.2012 13:15

  “Można rozpoznać satanistę czy też złego człowieka po jego uczynkach gdyż satanista nie może nic dać za darmo ,pomagać bezpłatnie innym gdyż umrze w krótkim czasie bo sprzeniewierzył się cyrografowi .”

  “Część dusz zostanie przeniesiona do wyższej, lepszej, rzeczywistości. Dla tych przeniesionych dusz zostanie zorganizowane nauczanie przez Jezusa. Jezus faktycznie był przedstawicielem zaawansowanej cywilizacji pozaziemskiej.”

  Mam tsy latka, tsy i pół 😀 Wy tak na serio?

 7. forest 25.03.2012 13:22

  tez ostatnio wkrecilem sie w roznego rodzaju channelingi czy inne rzeczy. ogolnie o kosmitow chodzi. i jak by tutaj popatrzec na to z perspektywy wszystkich wydarzen na naszym swiecie, to ich ingerencja w nasza historie (wszystkie cywilizacjie mowiace o smokach, statkach kosmicznych i bogach) nie przyniosla nam specjalnie korzysci. biorac pod uwage zasade “nic za darmo” (bo wydaje mi sie, ze taka zasada wszechswiata jest, dziala i nie ma rady na nia) to nie liczylbym na szczere checi jakichkolwiek wybawicieli od przyszlego kryzysu (do ktorego nie nadejdzie – mam nadzieje). przeciez nic za darmo.
  poza tym, w glowie mam ukute zdanie: jak my sobie nie damy rady, to nikt inny tez nie da.
  tak czy siak… damy rade panowie i panie! wiecej optymizmu, pracy i otwartego umyslu i serca.
  a co do autorki… tak obserwuje pani artykuly i odnosze wrazenie, ze cos pania boli, na sercu i watrobie lezy. nacechowany emocjami kazdy tekst jest.

 8. Obi-Bok 25.03.2012 18:14

  Zgadzam się, że większość informacji rzekomo pochodzących z czanelingu to fałszerstwa mające na celu “rozmyć” te nieliczne, wartościowe przekazy. Moim zdaniem to zalewanie ludzi takimi “rewelacjami” ma na celu zdyskredytowanie “czanelingu” jako takiego. Szczególnie, że ludzie mają tendencję do “hurtowego” postrzegania i rozciągania formułowanych ocen na wszystko, co jest “podobne” do odrzucanego/nej źródła/metody. Ja zawsze zwracam uwagę, na ile dane informacje są ‘uniwersalne’ a na ile zakotwiczone w aktualnej, często lokalnej sytuacji na świecie/państwie.
  Dodam, że sam profesor Jadczyk czerpie wiedzę z czanelingu.

 9. Rozbi 25.03.2012 18:23

  Kurcze z tym cyrografem to naprawdę mnie zaciekawiło – jak podpisać taki cyfograf. Z chęcią zawarłbym z diabłem cyrograf gdybym mógł – ale kurcze nie wiem jak.

 10. arab 25.03.2012 20:37

  @Rozbi
  dobrze radzę, zanim podpiszesz coś z czego bardzo trudno jest się wycofać, poczekaj na Ostrzeżenie.

  Wszystkim czytającym proponuję spojrzeć na najbliższą przyszłość, przedstawioną w objawieniu świętego Jana, przez pryzmat informacji ze strony:

  http://ostrzezenie.wordpress.com/

  i cytat:
  “…Najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które wkrótce odbędzie się na świecie. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako Wielkie Ostrzeżenie i Oświetlenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia. Ostrzeżenie, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia…”

  Co poprzedzi Ostrzeżenie?
  -Dwie komety zderzą się na niebie.
  -Ludzie będą spodziewać się, że to wywoła katastrofy większe niż trzęsienia ziemi, ale tak nie będzie. Będzie to znak, że wkrótce spotkamy Jezusa.
  -Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie, Znak do przygotowania się.
  -Ateiści powiedzą, że jest to globalne złudzenie. Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie

 11. memento 25.03.2012 20:41

  @arab, powiedz mi dlaczego wierzysz w te bajki? Widziałeś kiedyś jakieś nadprzyrodzone rzeczy?

 12. Rozbi 25.03.2012 20:59

  Arab – ale ja chce wiedzieć tylko JAK podpisać taki cyrograf – dobrze zdaje sobie sprawę z konsekwencji i jeśli konsekwencją za szczęście materialne seksualne i zdrowotne na ziemi miałoby być wieczne potępienie duszy to i tak gra jest warta świeczki i z chęcią taki cyrograf bym podpisał.

 13. MAHAKALA 25.03.2012 23:02

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 6. Nadużywanie WIELKICH liter. Ostrzeżenie – jako, że wszystkie komentarze dodajesz łamiąc regulamin punkt 8 grozi ci blokada konta. Zastanów się, czy chcesz być pierwszym w dziejach WM użytkownikiem, którego konto zostanie zablokowane z tak idiotycznego powodu, czy lepiej tego uniknąć wyłączając Caps Locka.)

 14. ARTUR 25.03.2012 23:33

  @memento,Rozbi.Jeśli chodzi o bajki to Ali Baba i Sezam jest faktem a także inne bajki które obecnie są faktem .Jeżeli ktoś nie wie jak podpisać cyrograf to bardzo dobrze gdyż ciało jest zawodne i może skusić umysł do podpisania ,chyba że ktoś ma siłę Hioba .

 15. sakala23 25.03.2012 23:42

  APOKALIPSA?!
  Nie jestem omnibusem ani żadnym innym autokarem ale teologia to moj chomik ze tak powiem. Co z tego wynika? Mianowicie to ze poza czytaniem artykułów na takich stronach czytam też mnóstwo pism chrześcijąńskich(ogólnie). Co z tego? Łącząc fakt do faktu można dojść do ciekawych wniosków. A do jakich ja doszedłem?
  1. NWO musi nadejść – bez kitu moim zdaniem kaganiec już nałożony teraz czekamy na kolczatkę. I nie ma co tu swirować i sie buntować trzeba pomyśleć jak wielcy mężowie w naszej historii i rozkminić podziemie.
  Nie może ono być jednak zcentralizowane, czytaj łatwe do namierzenia, tylko małe grupy mogące porozumiewać się między sobą bez użycia eloektronicznych mediów. To tak w razie W.
  2.Według przekazów chrześcijańskich czyli moich ziomków NWO ma trwać 3-4 lata. Tu bym się nie skupiał na dokładnośći ale natym że ma to być dość krótki okres. Wszak typ 2000 prawie lat temu mógł sie pomylić o pare roków.
  4.Przed nadejściem Chrystusa mają się pojawić tak zwani “fałszywi prorocy”, którzy mają na celu przekonanie ludzkości do tego że mesjasz już nadszedł. Co przez to rozumiem? Antychrysta. Szczeże moja wyobraźnia jeszcze nie ogarnia takich tematów ale jestem coraz bardziej skłonny uwierzyć w diabła. I ten właśnie deboł młody ma imitować Chrystusa, z tąd “anty-chryst” jednocześnie zaprzeczenie i imitacja Chrystusa.
  5.Dlaczego? To tylko do chrześcijan!!!
  A dlatego że jak sie dacie zwieść to po ptokach, nieba nie ma, ewentualnie można liczyć na czyściec a to i tak w sporadycznych przypadkach.
  6. Potem żeczywiście ma przyjść Chrystus i oczyścić ziemię. Jak to będzie wyglądało?
  Cała sztuka polega na tym że nie wiadomo. Trza zaufać, ale z drugiej strony to teraz każdemu trzeba ufać bo inaczej cie w dupe wyrucha.
  Tak więc chyba lepiej zaufać Chrystusowi.
  7.No i co teraz? A co więcej co to ma wspólnego z artykułem?
  Nie wiem. Mi sie skojażyło pare faktów, i uważam że jedyną, sensowną metodą na ogarięcie tego całego medialnego szumu, to brać to co jest według ciebie pewne lub intrygujące, w sytuacjach gdy nie mozna niczego być pewnym, i porównywanie z innymi żródłami. A przede wszystkim Bozia nam dała rozum po co?
  Po to żeby nie trzeba było głupich gazet czy portali które o czymś napiszą żąbyśmy wiedzieli że i tak się to stało, dzieje czy stanie.

  Tu mógł by być jakiś wywód propagandowy jak w tradycyjnych mediach, ale po co czy nawet w komentarzach nusimy sie indoktrynowaqć?

 16. Droid4 26.03.2012 02:16

  W obecnej sytuacji pomoc od sprzyjających nam istot spoza Ziemi jest dla nas konieczna. Nie piszę tu o wyręczeniu nas w czymś ale o pomocy. Jeśli jej nie uzyskamy oraz jeśli informacje o GFL to blef, wtedy jesteśmy w ciemnej d*pie. Jednocześnie rozumiem, że coś takiego jak pierwszy kontakt może przewyższać wyobrażenia niektórych ludzi, np. autorki tego artykułu.

 17. Obi-Bok 26.03.2012 02:18

  Chciałbym poczynić jeszcze maleńką, techniczną uwagę na temat YouTube – przy ściąganiu z tej strony filmów, prędkość ściągania jest sztucznie zaniżana/ścinana. Gdy coś ściągam, otwieram okno “pobieranie plików” i systematycznie taje pauzę i wznawiam pobieranie. Gdy to robię, po wznowieniu pobierania, prędkość transferu szybuje do nawet i 800kb/s (mam łącze 1 MB/s), by po chwili spaść do 50 – maksymalnie 120 kb/s. Mało tego – gdy tylko zaczyna ‘ścinać’ prędkość pobierania – nawet, jeżeli prędkość jest opisana jeszcze jako np. 500 kb/s, to i tak postęp samego pobierania momentalnie spada do poziomu max. 120 kb/s (widać to po postępie pobierania pliku). O WIELE szybciej ściągam stamtąd pliki (dodatek do Firefox’a), gdy co chwila zatrzymuje i wznawiam pobieranie. Polecam robić to samo, jeżeli komuś zależ na czasie 🙂

 18. JamiroQ 26.03.2012 14:22

  Co w tym temacie ma do powiedzenia Latający Potwór Spaghetti?
  Przyszłość jest świetlana, tylko ludzie nie potrafią korzystać z mózgów…

 19. guarana 26.03.2012 15:42

  “jeśli konsekwencją za szczęście materialne seksualne i zdrowotne na ziemi miałoby być wieczne potępienie duszy to i tak gra jest warta świeczki i z chęcią taki cyrograf bym podpisał.”
  Rozbi, bez urazy – ale to jest kompletny brak inteligencji w najczystszej postaci. No, chyba że potępienie duszy według ciebie nie dotyczy ciebie tylko “twojej duszy” którą możesz oddać, sprzedać, zignorować czy co tam sobie chcesz. Ale to znowu głupota…

 20. guarana 26.03.2012 16:00

  @Droid4: W obecnej sytuacji pomoc od sprzyjających nam istot spoza Ziemi jest dla nas konieczna. Nie piszę tu o wyręczeniu nas w czymś ale o pomocy.”

  Dlaczego spoza Ziemi? Co takiego jest poza Ziemią czego nie ma tutaj? Jeśli taki np. Sarkazmozy za 30 lat urodzi się jako zmutowany pomiot zgwałconej islandzkiej niewolnicy i jedynym uczuciem jakie będzie znał to fantomowy ból nieistniejących kończyn i jedynego, ślepego oka to nie będzie potrzebował kosmitów żeby się obudzić.

 21. sakala23 26.03.2012 22:27

  As – o to chodzi że dobrzy nie chcą się manifestować. Po to człowiek dostał wolną wolę żeby nie trzeba było nim kierować i żeby mógł udowodnić!!! że rzeczywiście jest godny takiego daru. Dlatego jaki byłby cel ujawniania sie sił dobra? Wtedy wszyscy by sie stali dobrzy bo wiedzieli by że jak nie to maja przejebane i nie wypływało by to z nich samych.

 22. egzopolityka 27.03.2012 04:15

  Widzę że niektórzy zauważyli w komentarzach, że na świecie źle się dzieje. Ważną informacją wynikającą z czanelingów Laury Knight-Jadczyk jest to, że dusze ludzkie stały na wyższym poziomie rozwoju przed podjęciem decyzji o inkarnowaniu na Ziemi około 300000 lat temu. W tym momencie przeszły z orientacja STO na STS i w dodatku na niższy poziom rozwoju i dlatego właśnie LUDZIE są UPADŁYM ANIOŁEM! Ta decyzja była dobrowolna. Ludzie ograniczyli swoje potężne umiejętności, żeby zaznać “rozkoszy fizycznych” (głównie seksualnych). Teraz jest problem z udzieleniem nam pomocy przez cywilizację pozaziemską, ponieważ to by było pogwałcenie naszej wolnej woli – decyzji że “chcemy tu być”, czyli “chcemy być ograniczeni”, rozumiecie? Część ludzi, którym odblokuje się pamięć tej sytuacji, będzie mogła doświadczyć awansu do wyższej rzeczywistości. Maksymalny czas jaki pozostał do tego wydarzenia to około dwa lata i dziewięć miesięcy. Ci, którzy awansują, opuszczą swoje ciała (ponieważ dostaną nowe ciała w wyższej rzeczywistości), w związku z czym, dla pozostałych ludzi będzie widoczne że jest mnóstwo “zmarłych” ludzi w jednej chwili.

 23. devilan1410 27.03.2012 09:17

  Prawda czy manipulacja… dowiemy się. Tymczasem ja mam za sobą już chyba 1001 sen z ufokami i końcem świata 😉

 24. aneett1 27.03.2012 09:29

  Nie czytając poprzednich komentarzy -co by nie zaburzyć sobie pierwszych reakcji po przeczytaniu artykułu piszę, co następuje: nie jestem dobrze zorientowana w temacie channelingów o Ble Beam czytałam i co nieco już wiem, ale moje odczucia, co do tematu są absolutnie takie same jak autorki tekstu.
  Jestem automatycznie przypisana do wyznawców Chrystusa, –ale mając już trochę lat na karku analizuję za i przeciw (intuicyjnie) i czasami podpierając się historycznymi przekazami i dochodzę do wniosku, że to wszystko wygląda jak dokładnie scenariusz filmu- zastanawia mnie tylko jedno, –czemu czekają z jego realizacją 2000 lat?

 25. maleczka 29.03.2012 12:33

  tak mysle ze kluczem do wszystkiego jest cyklicznosc i strach i energia.
  ziemia jak wszystko we wszechswiecie podlega tym samym prawom.
  niektorzy na ziemi teraz i kiedys znali te prawa.
  madrzy wkorzystywali je by zmieniac zycie na lepsze chorzy na wladze by rzadzic swiatem przez strach-nie ma strachu-nie ma wladzy 🙁
  wszystko jest energia-fizyka kwanowa a i np.buddyzm to potwierdza.
  jezeli teraz zbliza sie krytyczny moment tego cyklu -wszyscy madrzy a i ci chorzy mowia ze tak-to jak zaprogramuje ludzi na strach to bede rzadzic ich energia a przez to energia calej planety bo nas troche jest :)glupi trik ale dziala!
  NIKT nie wie do konca jak ten cykl przebiegnie ale jak dostatecznie duzo ludzi bedzie sie bac to… nie wrocimy tak szybko do raju na ziemi 😉
  komu na tym zalezy? ano tym od wladzy bo KAZDA wladza na strachu sie zasadza!(wole smutny swiat pelen strachu gdzie rzadze niz raj gdzie wszyscy sobie w harmonii zyja radosnie i spokojnie bo jak nie ma tam wladzy to MNIE pana wladzy tez NIE MA!) 🙁
  madrzy mowia:teraz RZECZ w tym zeby GLOBALNIE zrozumiec,ze jestesmy energia-wtedy KAZDY bedzie uwazal na programowanie i nie ulegnie presji strachu!!!
  dlaczego to jest wazne?-bo moze byc aksamitna rewolucja albo krwawe igrzyska strachowe!
  ode mnie:kalendarz majow ostatnio zaczelam sama zglebiac bo nie lubie jak ktos mi gotowca podsuwa 🙂 oni mowia:jestesmy w krytycznym punkcie zageszczenia materii i wg.ich wyliczen 2012 to ostani rok tego zageszczania sie! po tym czasie sinusoida czasu zacznie biec do gory.
  co to oznacza? ze ci co dalej beda sie bac zostana z wladcami strachu a ci co sie nie boja sobie inna forme istnienia beda mogli wybrac:)
  i nie pytajcie mnie jak to bedzie przebiegalo-zapytajcie siebie samych KAZDEN JEDEN!
  ja osobiscie radzilabym zaczac od higieny energii ;)nie mylic z higiena ciala stricte jak niektorzy ze niby jestem enegia to ladne zdrowe cialo to zdrowa energia :)))))))

 26. kisielsan 29.03.2012 16:49

  Przede wszystkim ludzie powinni zdać sobie wreszcie sprawę z tego kim są, co w zakłamanych dziejach wcale nie było i nadal zresztą nie jest proste. Gdy już się to pojmie, strachu nie ma;] Generalnie wiedza o nas samych, oraz świecie w którym żyjemy daje nam większe zrozumienie,siłę oraz spokój wewnętrzny, co pozwala częściej dostrzegać piękno istoty życia. Pomimo tego, iż nie nauczono nas jak “żyć” i nie pokazano prawdy, jesteśmy wyjątkowi. Ponieważ punkt krytyczny, w którym znajduje się maltretowana i zarzynana na potęgę posępnego czerepu Ziemia, dochodzi do wrzenia, nieuniknione są zmiany. Zmiany te nastąpią bez cienia wątpliwości a jakie będą, będzie to zależało od nas samych, bo wszak wyjątkowy czas idzie i berło władzy, które od lat dzierżymy we własnych rękach, zostanie ukazane taką modą, że i ślepy zobaczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.