Projekt Blue Beam – planowany przekręt wszechczasów

Opublikowano: 29.07.2015 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3009

Opublikowano: 13.12.2010

Projekt Blue Beam jest tajnym programem wykorzystującym obrazy o charakterze religijnym do stworzenia holograficznej prezentacji na niewyobrażalną wręcz skalę. Forma holografii przypominać może telewizję dostarczającą wrażeń wizualnych, bez potrzeby wykorzystywania jakiegokolwiek odbiornika. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę sprawiając, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie. Czy teraz już łapiecie czym w istocie będzie „fałszywe przyjście Chrystusa” i powrót fałszywych „bogów”?

Już w połowie lat 1990. w środowiskach wojskowych i naukowych zaczęło roić się od plotek i spekulacji na temat dziwnej serii naukowych programów testowych. Jeden z tych programów nazywa się HAARP (o tym w szerzej w innym artykule), inny nazwano projektem Blue Beam. Okazuje się, że rząd lub raczej „rząd cieni” – prawdziwi władcy tego świata – stworzyli broń, która nie tyle jest groźna dla ludzkiej fizyczności, ale stanowi zagrożenie dla ludzkiego umysłu. Projekt Blue Beam stanowi jeden z programów, który może mieć poważny wpływ na wartości moralne konkretnej osoby i na jej zdrowie psychiczne. Jedną z wielu możliwych zastosowań broni HAARP jest zdolność do projekcji obrazów w olbrzymiej skali na niebie, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że technika ta ma wykorzystywać sygnały, które mają bezpośredni wpływ na ludzki umysł w taki sposób, że nawet osoby niewidome będą mogły „zobaczyć” hologram! W ramach projektu Blue Beam możliwe ma być także przesyłanie dźwięku bezpośrednio do głowy człowieka, w procesie, w którym nasze uszy nie biorą udziału – dźwięk ma docierać bezpośrednio do mózgu w postaci impulsów elektrycznych. Przy wykorzystaniu super komputerów i technologii satelitarnej, program ten pozwoli na interakcję z ludzkim umysłem na olbrzymią skalę. Jednym słowem projekt ten sprawi, że ludzie usłyszą w sobie „głos Boga” i zobaczą go ponad swoimi głowami na niebie! I z całą pewnością ogromna większość z nich uwierzy w boski charakter tego „cudu”…

Dla bardzo wielu przeciętnych zjadaczy chleba wspomnienie o podobnej skrytej działalności władz wydaje się kompletnie szalone i nierealne. Na tym właśnie to wszystko bazuje – „przecież oni by nie mogli zrobić takich okropności” – myśli wielu. Ano niestety mogą, robili, robią i będą robić coraz gorsze rzeczy. Dzięki projektowi Blue Beam wizja jednego światowego porządku stanie się bardzo realna, a oto właśnie iluminatom chodzi. Projekt Blue Beam ma składać się z 4 głównych części, których realizacja ma ostatecznie doprowadzić do wprowadzenia nowej globalnej religii z jednym globalnym przywódcą. Jeden świat, jedna religia, jeden Bóg i jeden światowy rząd. Bez globalnej religii dyktatura nie jest możliwa, tak samo jak bez uniwersalnej wiary, nowy porządek świata nigdy nie nastąpi, to dlatego projekt Blue Beam jest tak ściśle trzymany w tajemnicy przed nami.

ETAP 1 – FAŁSZYWE ODKRYCIA I REWIZJA PRAWD RELIGIJNYCH

Pierwszy z czterech kroków programu Blue Beam dotyczy rewolucji w obecnej wiedzy archeologicznej. Osiągnie się to poprzez przygotowanie i sztuczne wytworzenie trzęsień ziemi w ściśle określonych miejscach na planecie, w skutek czego nastąpią nowe odkrycia archeologiczne. Ukażą one wszystkim ludziom, że wszystkie doktryny religijne są oparte na zupełnie fałszywych tezach. Spreparowanie tych informacji zostanie wykorzystane w taki sposób, aby wszystkie narody zrozumiały, że ich religie zostały źle zrozumiane i przez wieki były błędnie interpretowane. Wywołanie trzęsień ziemi pozwoli dotrzeć do ukrytych obecnie obszarów wiedzy, które zdyskredytują obecne doktryny religijne. To pierwszy krok planu – zniszczenie obecnych wierzeń Chrześcijaństwa czy Islamu na planecie przy wykorzystaniu fałszywych „dowodów” z przeszłości. Być może zostanie ‘odkryta’ Arka Przymierza i to, co zostanie ‘znalezione’ w Arce będzie dowodem na to, że świat mylił się w swoich wierzeniach religijnych? A może nowe zapiski samego Chrystusa mówiące o zupełnie innych prawdach niż te, które znamy? Możliwości jest wiele.

ETAP 2 – WIELKIE PRZEDSTAWIENIE

Krok drugi projektu Blue Beam już doszczętnie unicestwić obecne wartości religijne. Rozpocznie się gigantyczne „widowisko kosmiczne” z trójwymiarowymi optycznymi hologramami i dźwiękiem. Projekcja laserowa wielorakich obrazów obejmie dosłownie każdy zakątek świata w tym samym dokładnie czasie. Każdy otrzyma jednak nieco inny obraz, zgodnie z dominującą regionalną czy narodową kulturą – tak aby każdy zaakceptował to co widzi. Dźwięki – głos „Boga” rozlegać się będą w bezpośrednio w umysłach ludzi we wszystkich językach. Obecna technologia pozwala już na takie cuda. Obrazy zostaną przesłane przez satelity, które wezmą udział w projekcji, mającej miejsce na tzw. warstwie sodowej ziemskiej mezosfery, czyli około 90 km nad ziemią. Warstwa sodowa (z ang. „Sodium Layer”) znajduje się w obrębie mezosfery i składa się z nie zjonizowanych atomów sodu. Grubość tej warstwy to około 5 km. W procesie projekcji wezmą udział komputery, które skoordynują pracę satelitów. Holograficzne obrazy oparte będą na niemal identycznych sygnałach jak te wykorzystywane do produkcji obrazu lub hologramu o głębokiej perspektywie z wykorzystaniem fal akustycznych ELF, VLF i LF i zjawisk optycznych. Tak więc skutkiem tych wyreżyserowanych pokazów będzie ukazanie światu nowego „Chrystusa” – mesjasza, dla natychmiastowego wprowadzenia nowej światowej religii. Forma przekazów – szokująca i niezwykła, wobec niczego niespodziewającego się świata sprawi, że kłamstwo stanie się prawdą. Zakładam się o wszystko, że 90% ludzi padnie na kolana i w pierwszej fazie tych wydarzeń nie będzie nic podejrzewać. Może później z biegiem czasu ludzie pójdą po rozum do głowy – oby! Dlatego trzeba właśnie o tym wszystkich informować, by być przygotowanym i ustrzec się największego oszustwa w dziejach Ziemi. Będzie to naprawdę diabelsko przebiegła sztuczka mająca wmówić ludzkości wypełnianie się przepowiedni starożytnych kultur czy wierzeń o „ponownym przyjściu mesjasza” czy „apokalipsie”.

ETAP 3 – ELEKTRONICZNA TELEPATIA I SZTUCZNE MYŚLI

Kolejny krok projektu Blue Beam to tzw. elektroniczna telepatia przy wykorzystaniu fal ELF, VLF i LF, które mają penetrować ludzie umysły i oddziaływać, a także interferować z naturalnymi myślami człowieka. Fale ELF (z ang. Extremely Low Frequency – skrajnie mała częstotliwość) należą do zakresu fal radiowych o częstotliwości od 3 do 30 Hz i długości od 10-100 tys. km. Wykorzystywane są powszechnie przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych do łączności z zanurzonymi okrętami podwodnymi. Fale ELF budzą kontrowersje, gdyż znane jest ich niezwykłe oddziaływanie na ludzki mózg. Badania przeprowadzone na zakresie fal o częstotliwości 6-10 Hz pokazały, że fale takie mogą zmieniać naturalną częstotliwość pracy ludzkiego mózgu.

Fale mózgowe są to cykle aktywności bioelektrycznej mózgu. Charakterystycznym częstotliwościom fal mózgowych odpowiadają w dużym stopniu stany świadomości człowieka i tak wyróżniamy: fale gamma (od 40 do 100 Hz), fale beta (od 12 do 28 Hz), fale alfa (od 8 do 13 Hz), fale theta (od 4 do 7 Hz) i fale delta (od 0,5 do 3 Hz). Rodzaj fal (zakres częstotliwości) wytwarzanych przez nasz mózg ma ścisły związek z czynnościami jakie wykonujemy. Przykładowo fale gamma towarzyszą działaniu, dużej aktywności człowieka, beta występują przy zwykłej dziennej aktywności, fale alfa podczas stanu relaksu, odprężenia, fale theta podczas snu i w fazach głębokiej medytacji czy hipnozy, fale delta podczas fazy najgłębszego snu, głębokiej medytacji itd. Tak więc oddziaływanie na ludzki umysł falami z zakresu skrajnie małej częstotliwości może zmieniać stany naszej świadomości, a także mieć wpływ na formułowane w naszych umysłach myśli.

Tak też w kolejnym etapie projektu Blue Beam każdy człowiek na Ziemi ma znaleźć się w zasięgu działania fal z zakresu ekstremalnie niskich częstotliwości, które wpłyną na jego myśli i działania. Fale zagłuszą nasze naturalne myśli i wykreują zupełnie nowe – sztuczne, które wpłyną na nasze zachowania i działania. Fale mają być emitowane za pośrednictwem satelitów z wykorzystaniem danych o niemalże każdym człowieku na ziemi, językach i dialektach. W tym etapie projektu Blue Beam znaczącą rolę odegrać może zestaw anten programu HAARP . Możliwe więc będzie to, że miliardy ludzi na całym świecie otrzyma przekaz – głos mesjasza, rozlegający się w ich umysłach. Głos, mogący przekazywać fanatykom religijnym instrukcje i rozkazy. Masową histerię i chaos jaki powstanie wówczas nie opiszą żadne słowa. Kontrola w obecnej postaci, czyli media, reklama, wpojone ideologie, religia itp. byłyby niczym wobec programu Blue Beam.

ETAP 4 – NIEZWYKŁE MANIFESTACJE

Następny etap dotyczy „cudownych” manifestacji, które powstaną przy użyciu środków elektronicznych. Plan zakłada wykorzystanie znanych powszechnie wizerunków przybyszy z obcej planety (szaraków?), a także ich „latających dysków”. Być może rozegra się dramat pod tytułem „na granicy inwazji obcych”, która ma dotknąć każde miasto na planecie. Ostatecznym celem byłoby zmuszenie narodów do zjednoczenia i demilitaryzacji pod egidą ONZ. Wykorzystany zostanie motyw walki sił dobra ze złem (szatanem), z finalną interwencją obcej cywilizacji, która zostanie odebrana jako boska interwencja mająca „uratować” ludzkość – czyżby więc na pomoc przybyli nam „przyjaźni” reptalianie? Ależ podstęp!. Ludzie uwierzą, że jedyną słuszną religią jest New Age a przybyłych obcych uznają za aniołów, a może nawet bogów. Ostatnim etapem projektu Blue Beam będzie wywołanie zjawisk supernaturalnych przy wykorzystaniu elektroniki dostępnej w każdym domu – zjawisk takich jak projekcje energetyczne, złe duchy, poltergeisty i tym podobne. Ma to doprowadzić ludzi do szaleństwa i masowej histerii. W tym stanie umysłu zawsze łatwiej jest ludźmi sterować i manipulować. Według zamysłu spiskowców Nowy Porządek Świata zostanie wówczas wprowadzony bezproblemowo.

ETAP 5 – INWAZJA OBCYCH

Naświetlmy nieco szerzej wątek istot pozaziemskich w tym nadchodzącym dramacie. Od wielu lat po świecie krążą plotki o tajnych planach iluminatów mających zaprezentować światu niezwykły „reality show” pod tytułem „Inwazja niedobrych obcych”, która ma skonsolidować świat pod egidą rządu światowego. Członkowie Projektu Ujawnienie swoje oświadczenie w tej kwestii wydali, jeszcze przed 9/11. Według nich ogromna liczba obiektów wyglądających jak UFO są tak naprawdę tworzone w tajnych laboratoriach i pracowniach, w tzw. Czarnych Projektach po to, aby symulować pojawianie się obcych, w tym porwania i okaleczanie bydła. Ma to na celu wywołanie pierwotnego lęku przed życiem pozaziemskim. Zupełnie jak w filmie Dzień Niepodległości, albo też w Wojnie Światów – próba zjednoczenia ludzi przez wojnę, używając ET jako kozła ofiarnego. Dlatego w najbliższych latach musimy być bardzo czujni. Preparowanie fałszywych, przerażających spotkań z bezwzględnymi i morderczymi obcymi stworzy nowego, pozaziemskiego wroga, który spowoduje, że każdy przyjmie światowy rząd z otwartymi rękoma. Spójrzmy na ten cytat wypowiedziany 21 września 1987 roku podczas zgromadzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych przez Ronalda Regana – 40 prezydenta Stanów Zjednoczonych, który uwidoczni wszystkim, że to nie tylko mrzonki:

„W naszej obsesji antagonizmów chwili, często zapominamy jak wiele jednoczy całą ludzkość. Być może potrzebujemy jakiegoś zewnętrznego, uniwersalnego zagrożenia abyśmy mogli rozpoznać tę wspólną więź. Od czasu do czasu myślę, jak szybko nasze globalne różnice zatarłyby się, gdybyśmy tylko stanęli w obliczu obcego zagrożenia z poza tego świata.”

Rok później, w Białym Domu, 5 maja 1988 roku, Ronald Reagan przemawiając do zgromadzenia reporterów wypowiedział te słowa:

„Często zastanawiałem się, co by się stało, gdyby wszyscy na świecie odkryli, że grozi nam niebezpieczeństwo z zewnątrz… siła z innej planety. Czy w obliczu tego nagłego odkrycia nie stwierdzilibyśmy, że pomiędzy nami nie istnieją jakichkolwiek różnice, że wszyscy jesteśmy ludźmi, obywatelami świata, czy nie zjednoczylibyśmy się razem w walce z tym konkretnym zagrożeniem?”

Źródło: Stop NWO Poznań


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

14 komentarzy

 1. Obi-Bok 13.12.2010 09:39

  Jeżeli to rzeczywiście jest możliwe do zorganizowania i przeprowadzenia, będzie to największe w historii pranie mózgu (dosłownie i w przenośni) oraz stworzenie planety-niewolników. Głosu “rozsądnych” nikt nawet nie będzie chciał słuchać – mało tego – próba odwiedzenia ludzi od szaleństwa i histerii na rzecz merytorycznej zadumy może być groźna dla życia (!) Ludzie, którzy popadną w religijną euforię zabiją (dosłownie) każdego, kto zaprzeczy ciągłości ich urojeń. Gdyby ująć technologię, byłoby to istne Średniowiecze.

 2. Trinollan 13.12.2010 10:37

  Dejavu? Gdzieś już o tym czytałem…

  Zalinkuję poprawnie za autora: stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-%E2%80%93-planowany-przekret-wszechczasow/

  I dorzucę kilka ciekawych stron, które nieco głębiej sięgają w tę teorię spiskową:
  http://secretsun.blogspot.com/2010/11/project-blue-beam-exposed.html
  http://rationalwiki.org/wiki/Project_Blue_Beam
  Ze swojej strony dodam, że po raz kolejny jeśli chodzi o teorie spiskowe mamy do czynienia z osobą człowieka mającego niewielki związek z nauką i technologią, a wielki z fantastyką i epiką science-fiction… oraz najwyraźniej w tym wypadku, Star Trekiem. Jeśli mamy nie wierzyć w dziwne zbiegi okoliczności, to ja takim nazywam zbieżność ze skryptami do tego kultowego serialu science-fiction i nie mam powodu aby uwierzyć w cokolwiek takiego.

  Poniżej zamieszczam link dla tych, którzy chcą sobie ustawić ciekawą tapetę na pulpicie – niestety autor całkiem ładnej fotoszopki jest nieznany:
  http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1234430/Mystery-spiral-blue-light-display-hovers-Norway.html
  Mnie się podobało, ale jeśli osoby podejrzewające słuszność tej teorii spiskowej widzą w tak jawnym niedopatrzeniu i kompromitacji rzekomych tajnych technologii potwierdzenie dla niej, to dyskusja nie będzie miała sensu…

 3. Trinollan 13.12.2010 10:39

  Uuu, wtyczka antyspamowa przyblokowała zbyt dużą ilość linków, więc musiałem usunąć protokół z pierwszego (najmniej w moim komentarzu ważnego) linku…
  Czy da się tę liczbę [dopuszczalnych linków] sensownie zwiększyć?

 4. JamiroQ 13.12.2010 10:47

  A ponadnarodowy rząd cieni-jaszczurów z planety Quiproquo, razem z konspirującymi krasnoludkami planuje w przyszłym stuleciu makabryczne doświadczenia na faunie i florze naszej planety za pomocą GMO. Co za bzdury…

 5. Obi-Bok 13.12.2010 11:41

  Sama wizualizacja na niebie nie dałaby opisywanego rezultatu bez “bezpośredniego przekazu do mózgu” (jakkolwiek miałoby to wyglądać).
  Osobiście poznałem wiele osób, które bez takiego “przekazu” popadają w skrajności religijne tylko pod wpływem sugestywnej opowieści czy obecności w jakichś miejscach (np. Częstochowa). Gdyby coś takiego doszło do skutku, ci ludzie zupełnie postradaliby rozum. Resztki ich krytycyzmu zostałyby brutalnie zamordowane bez szansy na rezurekcję. Ludzkość otrząsnęłaby się z tego po wielu pokoleniach – jeżeli oczywiście w “międzyczasie” nie potraktowano by ich czymś podobnym.
  Osobiście wątpię w realność tego projektu, jednak na poziomie “idei”, jest to “genialny” projekt globalnego prania mózgu, ze skutecznością oscylującą na poziomie 90 – 95%. Ja tak to przynajmniej szacuję.

 6. Slawomir 13.12.2010 12:29
 7. Temporysta 13.12.2010 13:43

  @Slawomir

  Z tego co tam widać to może być dowolna rzecz, w jaką jesteś w stanie uwierzyć.

 8. Raptor 13.12.2010 14:32

  Tutaj coś bardziej autentycznego:
  http://www.youtube.com/watch?v=mI7_RKgq9tU

 9. Slawomir 13.12.2010 15:20

  Realista, ty przeciez już chodzisz w kasku. Bluebeam mógłby ci tylko pomóc, nowe doznania otwierają.

 10. Razjel666 13.12.2010 15:42

  jak na mój gust to dla nas obecnie zbyt skomplikowane

 11. Slawomir 13.12.2010 16:08

  Ten link, który wkleiłem, przedstawia prawdziwe wydarzenie, były tysiące świadków, setki relacji i filmów. Odpowiedź, że jest to coś ” w co sam możesz uwierzyć” jest bez sensu, albowiem nie jest to kwestia wiary. Większość ludzi reaguje w ten sposób, że jeśli czegoś nie rozumie, to znaczy, że tego nie ma.
  Ale jeśli zastanowicie się nad tym, to są tylko dwie możliwości:
  – pokaz nowej, trójwymiarowej technologii
  – objawienie religijne ( wersja dla wierzących)

  Przy wersji drugiej nie ma za bardzo co dyskutować, na kolana albo plackiem na ziemię i do różańca.

  Przy pierwszej należy zadać pytanie:
  – co to za technologia?
  – kto i w jakim celu się nią posłużył?

  Czy był to obraz matki boskiej, czy inny, jest to kwestia celu, jaki stał za tym, moim zdaniem, eksperymentem z techniką holograficzną oraz jej możliwościami na generowanie kon kretnych zachowań ludzkich

 12. Slawomir 13.12.2010 16:18

  To że matka boska w kraju muzułmańskim, to jak najbardziej logiczne. Gdyby wyświetlili jakiegoś miejscowego allaha, kolesie by do tej pory leżeli plackami na ziemi i mozna by było po nich tylko klapki zbierać.
  Mainstream to generalnie przemilczał, kościół nie musiał zabierac głosu i spoko. Pewnie sprawdzono i wyciągnięto wnioski. Arabowie, jako że wyświetliła się kobieta, już zapomnieli, bo tam kobiet zbyt się nie szanuje, zręsztą pewnie immam ich zaraz potem opieprzył w meczecie, żeby się nie podniecali. Ja nie twierdzę, że to bluebeam, ale coś do cholery to było i służyło do wyświetlania trówymiarowych obiektów w przestrzeni.

 13. Slawomir 13.12.2010 18:00

  Tu jest link do artykułu o tym “objawieniu”
  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=1992
  No chyba, że wszystko zostało totalnie spreparowane. Wiadomo, że można by ludziom wszystko wcisnąć, nawet to, że właśnie jest lipiec a śnieg spadł niechcący, ale wszystko wskazuje jednak, że to zdarzenie miało miejsce. A “Potęgę teraźniejszości” E. Tolla czytałem, polecam wszystkim, moim zdaniem świetna książka, są też jego wykłady na youtube, też super sprawa, wystarczy wklepać nazwisko: Eckhart Tolle

 14. Temporysta 13.12.2010 21:07

  @Slawomir

  > Ten link, który wkleiłem, przedstawia prawdziwe wydarzenie, były tysiące świadków, setki relacji i filmów. Odpowiedź, że jest to coś ” w co sam możesz uwierzyć” jest bez sensu, albowiem nie jest to kwestia wiary.

  Ależ ja nie odnoszę się do samego zjawiska, tylko do linku który podałeś. Piszesz, że były setki relacji i filmów. Niestety w Twoim przykładzie nic konkretnego nie widać, więc jak najbardziej jest to kwestia wiary. Artykuł przytoczony w późniejszej Twojej wypowiedzi również niewiele pokazuje.

  > kto i w jakim celu się nią posłużył?

  I to można wziąć za dobry początek analizy tego zjawiska.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.