Dwie olbrzymie „planety” widziano na niebie w Dubaju.

Opublikowano: 13.02.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2563

Kilka dni temu, w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na nocnym niebie, pojawiło się trudne do wytłumaczenia na pierwszy rzut oka zjawisko. Zdumieni mieszkańcy nagrali dwa gigantyczne obiekty, podobne do planet. Według niektórych, mieliśmy do czynienia ze zrównaniem Księżyca z innymi planetami, które występuje raz na 800 lat. Jednak dużo lepszym wyjaśnieniem jest użycie hologramów.

Dzień po tym zdarzeniu lokalne władze poinformowały, że jest to prezentacja hologramów satelitów Marsa, którą jakaś kancelaria zaaranżowała, w celu pokazania w przyszłości nowych holograficznych projektów. Być może ma to związek z dotarciem na orbitę Marsa sondy kosmicznej należącej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i szykowana jest jakaś holograficzna uroczystość.

Dla teoretyków spiskowych oznacza to kolejny dowód na to, że teorie na temat „projektu Blue Beam”, mogą być prawdziwe?

Od lat funkcjonuje pogłoska, że opracowywana jest superzaawansowana technologia hologramów, które mają być wykorzystane do zniewolenia ludzkości. Miały przedstawiać fałszywą inwazję kosmitów oraz sfabrykowane, powtórne przyjście Mesjasza, w celu zaprowadzenia „Nowego Porządku Świata”. Wygląda jednak na to, że nie trzeba do tego hologramów, wystarczy wirus, co obserwujemy już od roku.

Być może nagrania z Dubaju są wytworem grafiki komputerowej, a może to rzeczywiście zaawansowane hologramy. W tych dziwnych czasach nie można wykluczyć niczego, w tym tego, że jest to preludium do pokazu, który możemy oglądać na niebie już za jakiś czas.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. xc1256 13.02.2021 13:04

    Pierwszy pokaz technologii na sylwestra
    https://www.youtube.com/watch?v=xTHIzMXq-f4

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.