Choroba nazywana super-tryprem zalewa Szwecję

Opublikowano: 27.06.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 390

(…) W Szwecji w zastraszającym tempie rośnie liczba zarażonych tryprem oraz nową odmianą tej choroby zwaną super-tryprem. Lekarze podkreślają, że część szczepów jest nieuleczalna. Publiczna Agencja Zdrowia Szwecji oraz “The Local” powołując się na opinie wielu specjalistów podkreśla i alarmuje, że ta weneryczna choroba może być przenoszona drogą nie tylko płciową, ale także poprzez brudne deski klozetowe i brudne ręczniki. To sprawia, że wiele nieuleczalnych szczepów może w bardzo szybkim czasie rozprzestrzenić się na terenie całego kraju, a następnie już poza granicami Szwecji.

Należy również zauważyć, że kraje skandynawskie jak do tej pory były na całym świecie postrzegane jako miejsca będące wzorem higieny i czystości. Niestety, od roku zaczyna wzrastać liczba osób chorych na tę chorobę, dodatkowo od kilku tygodni lekarze w Szwecji muszą zmagać się z nową odmianą tej wstydliwej dolegliwości nazwanej super-tryprem, o której głośno się nie mówi, a zatem może dojść do sytuacji, w której po cichu, pod płaszczykiem społecznego milczenia dojdzie do ogromnych rozmiarów epidemii, przed czym wielokrotnie ostrzegali lekarze szwedzcy.

Według danych sporządzonych przez Publiczną Agencję Zdrowia w ciągu ostatniej dekady liczba zarażonych wzrosła 3,5-krotnie, co sprawia, że sytuacja w całej Szwecji jest, co najmniej zatrważająca. Dodatkowym zagrożeniem są mutujące szczepy tej choroby, które już za kilka miesięcy mogą przybrać formę jeszcze bardziej zjadliwą i zagrażającą zdrowiu. Sofia Alsing z Danderyd Hospital w Sztokholmie powiedziała: “Liczba chorych rośnie w zastraszającym tempie i każe zapytać, dokąd właśnie zmierzamy? (…) Wcześniej na ogół chorowali na to homoseksualiści, ale teraz większość zarażonych to osoby heteroseksualne, młodzi mężczyźni i kobiety”. Lekarze przyznają, że nowa odmiana zwana super-tryprem jest odporna na jakąkolwiek kurację i leczenie antybiotykami.

(…) Sami lekarze przyznają, że ów super szczep mógł zostać przyniesiony do Szwecji wraz z napływającą falą imigrantów. Niestety tego typu twierdzenie i postawa są sprzeczne z poprawnością polityczną, a zatem można śmiało przypuszczać, że najprawdopodobniej politycy oraz media przestaną o tym mówić, a sam temat super szczepów tej choroby przeistoczy się w temat tabu.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. agama 27.06.2017 11:44

  wszechstronne to ubogacenie

 2. robi1906 27.06.2017 12:13

  agama
  w kwestii teorii spiskowych, zawarłaś kilka stwierdzeń z którymi się niezgadzam,
  jakbyś mogła się odnieść do moich zapytań, to byłbym wdzięczny,
  jak byś nie pamiętała artykułu i co pod nim zapisałaś przypomnę, że to o feministce która chce likwidacji białej populacji.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.