Choroba nazywana super-tryprem zalewa Szwecję

Opublikowano: 27.06.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 237

(…) W Szwecji w zastraszającym tempie rośnie liczba zarażonych tryprem oraz nową odmianą tej choroby zwaną super-tryprem. Lekarze podkreślają, że część szczepów jest nieuleczalna. Publiczna Agencja Zdrowia Szwecji oraz “The Local” powołując się na opinie wielu specjalistów podkreśla i alarmuje, że ta weneryczna choroba może być przenoszona drogą nie tylko płciową, ale także poprzez brudne deski klozetowe i brudne ręczniki. To sprawia, że wiele nieuleczalnych szczepów może w bardzo szybkim czasie rozprzestrzenić się na terenie całego kraju, a następnie już poza granicami Szwecji.

Należy również zauważyć, że kraje skandynawskie jak do tej pory były na całym świecie postrzegane jako miejsca będące wzorem higieny i czystości. Niestety, od roku zaczyna wzrastać liczba osób chorych na tę chorobę, dodatkowo od kilku tygodni lekarze w Szwecji muszą zmagać się z nową odmianą tej wstydliwej dolegliwości nazwanej super-tryprem, o której głośno się nie mówi, a zatem może dojść do sytuacji, w której po cichu, pod płaszczykiem społecznego milczenia dojdzie do ogromnych rozmiarów epidemii, przed czym wielokrotnie ostrzegali lekarze szwedzcy.

Według danych sporządzonych przez Publiczną Agencję Zdrowia w ciągu ostatniej dekady liczba zarażonych wzrosła 3,5-krotnie, co sprawia, że sytuacja w całej Szwecji jest, co najmniej zatrważająca. Dodatkowym zagrożeniem są mutujące szczepy tej choroby, które już za kilka miesięcy mogą przybrać formę jeszcze bardziej zjadliwą i zagrażającą zdrowiu. Sofia Alsing z Danderyd Hospital w Sztokholmie powiedziała: “Liczba chorych rośnie w zastraszającym tempie i każe zapytać, dokąd właśnie zmierzamy? (…) Wcześniej na ogół chorowali na to homoseksualiści, ale teraz większość zarażonych to osoby heteroseksualne, młodzi mężczyźni i kobiety”. Lekarze przyznają, że nowa odmiana zwana super-tryprem jest odporna na jakąkolwiek kurację i leczenie antybiotykami.

(…) Sami lekarze przyznają, że ów super szczep mógł zostać przyniesiony do Szwecji wraz z napływającą falą imigrantów. Niestety tego typu twierdzenie i postawa są sprzeczne z poprawnością polityczną, a zatem można śmiało przypuszczać, że najprawdopodobniej politycy oraz media przestaną o tym mówić, a sam temat super szczepów tej choroby przeistoczy się w temat tabu.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

wszechstronne to ubogacenie

robi1906
Użytkownik

agama
w kwestii teorii spiskowych, zawarłaś kilka stwierdzeń z którymi się niezgadzam,
jakbyś mogła się odnieść do moich zapytań, to byłbym wdzięczny,
jak byś nie pamiętała artykułu i co pod nim zapisałaś przypomnę, że to o feministce która chce likwidacji białej populacji.