Były oficer CIA uważa, że Obcy kontrolują umysły ludzi

Opublikowano: 10.08.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1799

Dr Garry Nolan, profesor mikrobiologii i patologii na Uniwersytecie Stanforda, znany w świecie ufologicznym ze swoich analiz rzekomych szczątków UFO, w niedawnym wywiadzie dla Tuckera Carlsona, opowiedział o niepokojących problemach zdrowotnych jakie kontakt z UFO wywołuje u personelu wojskowego. Badacz mówił również o swoich doświadczeniach z rządem oraz o tym, jak wyglądały jego badania. Naukowiec podziela opinię większości środowiska ufologicznego, jakoby szczątki UFO, zostały odzyskane w różnych incydentach, takich jak Roswell i nigdy nie zostały ujawnione opinii publicznej.

https://www.youtube.com/watch?v=u7cKhIJnTpo

Podczas gdy nie powoływał się on na żadne rządowe źródło, zdaniem badacza wiele wskazuje na to, iż szczątki UFO trafiły do miejsc takich jak Lockheed Martin, gdzie zaczęto rozkładać je na czynniki pierwsze, aby czerpać z nich zyski. Wszystko to w tajemnicy przed kongresem Stanów Zjednoczonych.

Naukowiec wierzy, że załogi UFO posiadają zdolność do projekcji wizji w umysłach świadków lub umieszczania tam pomysłów. Rozwinął on nawet swoją myśl pokazując zdjęcia uszkodzeń mózgu u pacjentów, którzy weszli w kontakt z UAF. Zdaniem badacza jest to bezpośredni rezultat zbliżenia się do pojazdu UFO przez anonimowego oficera amerykańskiej armii. Czy uraz mózgu stanowi materialny dowód na potwierdzenie tych tez?

Z kolei Jim Semivan, były oficer CIA i współzałożyciel To The Stars Academy (organizacji, która była odpowiedzialna za wydanie słynnych filmów Pentagonu o UFO) wysunął niedawno szokujące twierdzenia o niezidentyfikowanych obiektach latających.

Semivan twierdził wcześniej, że UFO dostrzeżone przez marynarkę wojenną pochodzą z innego świata. Tym razem ogłosił, że zgodnie z dostępną mu wiedzą, te tajemnicze pojazdy lub raczej ich piloci, mogą kontrolować nasze środowisko i wkładać myśli do ludzkich głów. Jest to ciekawa wypowiedź biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z byłym oficerem CIA, a więc organizacji znanej z licznych programów kontroli umysłu. Czy niektóre z badanych technologii tego typu mogły pochodzić spoza naszej planety? Próżno liczyć aby były wywiadowca się do tego przyznał, a jak sam mówi, szansa na to iż technologia o której mówi powstała ręką człowieka jest bardzo niewielka.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Kruszon 10.08.2022 14:18

  Około 90 – 95 % myśli, są podstawiane przez ciemne siły –
  okupantów naszej ziemi.

 2. gajowy 10.08.2022 14:48

  Pasożyt świadomości zbiorowej nie jest aż taki obcy.

 3. Szwęda 10.08.2022 19:48

  Jak widać przykładowo z ostatnich 2 lat nie potrzeba żadnych Obcych. Do kontrolowania, manipulacji a w konsekwencji zapewne do zniewolenia ludzkości wystarczy np. telewizja, smartfony, cukier, alkohol itd.

 4. kufel10 11.08.2022 04:05

  Świeży artykuł “giertych-ostrzega-ze-pis-planuje-wprowadzic-stan-wojenny” mi nie działa, jak jest u was? Ps. późną wiosną “pewien pan” obwieścił mi, że jesienią będzie prowokacja i pewne osoby powiązane z slużbami i wschodem już się na to przygotowywały. Przypomnę że morawiec nieruchomości sprzedał. Liczę, że tak się nie stanie ale zaczyna mi się to nie podobać.

 5. Admin WM 11.08.2022 07:07

  @kufel10
  Mi działa. Możliwe, że jakiś błąd zapisał Ci się w plikach tymczasowych przeglądarki. Spróbuj odświeżyć stronę lub usunąć cache i potem odświeżyć.

 6. Baltazar Bombka 11.08.2022 09:00

  To by się zgadzało. Pandemia spowszedniala, wojna już tak nie emocjonuje, więc następne w kolejności będą ataki UFO. Znienacka, każdy będzie mógł się czuć zagrożony, bo UFO będzie mogło zaatakować w każdym zakątku globu. Idealny powód do wprowadzenia jeszcze większej inwigilacji celem poprawy naszego bezpieczeństwa. Tylko kto na tym zarobi tym razem?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.