Były dyrektor FDA uważa, że czas ściągnąć maski

Opublikowano: 26.01.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1667

Dr Scott Gottlieb, były dyrektor Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) i obecny członek zarządu Pfizera, powiedział, że spadające przypadki COVID-19 powinny sygnalizować decydentom, że nadszedł czas, aby znieść więcej ograniczeń związanych z pandemią.

„Myślę, że z pewnością na wschodnim wybrzeżu, gdzie obserwuje się dramatyczny spadek przypadków, musimy być gotowi zrobić to bardzo szybko. Myślę, że w miarę poprawy warunków musimy być gotowi na złagodzenie niektórych z tych środków z taką samą szybkością, jak je wprowadzaliśmy” – powiedział „The Squawk Box” w poniedziałkowym wywiadzie, zapytany o to, czy należy zrezygnować z nakazów maskowania.

Były komisarz FDA przywołał również niedawną decyzję rządu Connecticut o cofnięciu wymogów obowiązkowych szczepień dla pracowników stanowych jako politykę, którą inni decydenci powinni przyjąć w najbliższej przyszłości, ponieważ liczba przypadków COVID-19 spada w całym kraju.

Wezwanie do zniesienia ograniczeń COVID-19 pojawia się, gdy ogólny wskaźnik infekcji w Stanach Zjednoczonych gwałtownie spadł w ostatnich dniach.

Poza Stanami Zjednoczonymi coraz więcej krajów europejskich zdecydowało się na unieważnienie niektórych przepisów związanych z COVID-19, w tym paszportów szczepionek i nakazów maskowania. Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson powiedział , że od 27 stycznia ludzie w Anglii nie będą musieli nosić masek w miejscach publicznych ani okazywać dowodu, że zostali zaszczepieni, aby wejść do niektórych miejsc.

Ale w poniedziałek dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Tedros Adhanom Ghebreyesus, ostrzegł, że może pojawić się więcej wariantów COVID-19 i twierdził, że niebezpiecznie jest zakładać, iż wariant Omikron jest ostatnim lub że „jesteśmy w końcowej fazie gry”.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. najzwyklejszy 26.01.2022 11:58

    Tedros Adhanom Ghebreyesus w pierwszym szeregu pod szubienicą. Zaraz… pod szubienicami, bo setki i tysiące to minimum – dla wszystkich biorących świadomie udział w aktualnym ludobójstwie.

  2. akami 27.01.2022 09:06

    Absurdem jest rozważanie udziału w eksperymencie medycznym za friko. Gdzie lista powikłań jest tak długa jak rolka papieru toaletowego. Bo zaiste to jest do dfupy. Kiedyś myślałem, że to bajki. Teraz wiem, że trwa walka w obszarze duchowym człowieka. Preparaty mrna mają na celu umoczyć jak najwięcej ludzi i wywołać u nich finalnie agresje i złe emocje, gdy po wykleszczeniu kilku miliardów te szatańskie elity odkryją co zrobiły. Będzie haos. Miliardy sfrustrowanych ludzi mających świadomośc, że skrócono im życie, że pozbawiono zdrowia i przyszłości ich dzieci. I o to im chodzi opowszechną nienawiść, którą się karmią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.