Za wolność waszą bardziej niż naszą!

Opublikowano: 01.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 827

Po raz pierwszy w historii Polski liczba mieszkańców naszego kraju przekroczyła 41 milionów. Jest to podyktowane polityką otwartych drzwi dla uchodźców wojennych, którzy znaleźli u nas bezpieczną przystań. Rząd PiS poszedł dużo dalej, niż moralność nakazuje, bowiem nie tylko udzielił schronienia każdemu uchodźcy, ale oferuje im też godziwe warunki życia na koszt polskiego podatnika. Gdy do tego doliczymy wsparcie samorządów, które za darmo proponują uchodźcom udogodnienia, które są płatne dla Polaków, to napięcie rośnie. Niektórzy zwracają uwagę, że ukraińskie flagi zaczynają zastępować polskie. A przecież zbliża się 2 maja – dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Państwa Zachodu umywają ręce od problemu. Nie ma głosów o przymusowej relokacji, podziale odpowiedzialności, czy europejskiej solidarności. Wszystkie inne kraje zdają się robić na wojnie Rosji z Ukrainą dobre interesy, zaś nasza ojczyzna, jak zwykle gotowa do poświęceń, rękami naszych zarządców narażająca bezpieczeństwo swych obywateli i notorycznie sięgająca do ich portfeli, może w konsekwencji ponieść największe straty. Jakie? O tym właśnie w programie eMisjiTv opowie w rozmowie z Piotrem Korczarowskim dziennikarz śledczy i dokumentalista, Wojciech Sumliński.

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.