Inna cywilizacja, inne zasady

Opublikowano: 11.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1162

W niedawnym wywiadzie na Kanale Zero ambasador Izraela Jakow Liwne dał pokaz niesłychanej arogancji – nawet jak na przedstawiciela tworu syjonistycznego. To opinia znakomitej większości polskiej opinii publicznej. Jeśli dodamy do tego fakt, że ambasador miał po wywiadzie nakrzyczeć na przepytującego go redaktora Roberta Mazurka – to otrzymujemy obraz będący całkowitym zaprzeczeniem wszystkiego, co powinien sobą reprezentować dyplomata. Wszyscy zadają sobie pytanie: skąd takie zachowanie? Oczywiście jakiekolwiek poszukiwania problemu „systemowego” w Izraelu trącą „antysemityzmem”. Jednak mimo nachalnego wciskania nam obrazu państwa położonego w Palestynie jako „przyczółka zachodniej cywilizacji na Bliskim Wschodzie” to ewidentnie widać, że państwo to nie reprezentuje cywilizacji zachodniej. Chyba że za element naszego cywilizacyjnego dziedzictwa uznamy mordowanie wolontariuszy organizacji humanitarnych czy ostrzeliwanie placówek dyplomatycznych w państwach trzecich. Już kilkadziesiąt lat temu wybitny Polak, profesor Feliks Koneczny, sklasyfikował istniejące dziś cywilizacje i wypunktował różnice, zwłaszcza między cywilizacją łacińską (zachodnią) a żydowską. Czy ostatnie wydarzenia potwierdzają badania Konecznego? I jaką postawę powinniśmy przyjąć wobec cywilizacji żydowskiej? O tym w kolejnym odcinku cyklu „Dokąd Zmierzamy?”, w którym gościem Kamila Klimczaka będzie Marcin Hagmajer z Narodowej Akademii Informacyjnej.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.