Co jeszcze oddamy Ukrainie?

Opublikowano: 22.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1043

Konflikt na Ukrainie przyczynił się do realnego spadku poczucia bezpieczeństwa Polaków. O ile jednak jego militarny wymiar wydawał się zagrożeniem niemal oczywistym, to reszta idących za nim konsekwencji taka oczywista już nie była. Otwarcie granic dla milionów uchodźców przyniosło Polsce wzrost przestępczości, a także rozwój wielu chorób uważanych jeszcze do niedawna za ograniczone lub całkowicie wyeliminowane z puli. Jednocześnie rząd w Polsce poszerza możliwości Ukraińców w naszym kraju, rozważając np. opcję rekrutacji do służby w policji nawet tych, którzy przyjechali tu dosłownie przed chwilą. Z kolei ministerstwo edukacji zamierza sfinansować program lekcji, na których ukraińskie dzieci będą uczyć się m.in. historii zatwierdzonej przez władze w Kijowie. Takich punktów zapalnych jest więcej i dużo z nich zakrawa wręcz o zdradę stanu. Czy jest jednak jakakolwiek szansa, by pociągnąć do odpowiedzialności polityków szafujących z taką łatwością pieniędzmi i bezpieczeństwem Polaków? O tym dziś w programie z cyklu „Dokąd zmierzamy” Piotr Korczarowski rozmawiać będzie z posłem Konfederacji Korony Polskiej, Romanem Fritzem.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.