Według CIA Chińczycy są zaawansowani w teleportacji

Opublikowano: 03.05.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1464

Czy na świecie żyją ludzie, których zdolności wykraczają poza naszą wyobraźnię? Osoby tak uzdolnione, że są w stanie naginać prawa fizyki do swoich potrzeb? Odtajniony dokument CIA opublikowany jeszcze kilka lat temu, opisuje niezwykłe eksperymenty związane z teleportacją obiektów i „pokonywaniem barier przestrzennych”. Raport z badań nad tym fenomenem, znajduje się w elektronicznej czytelni CIA. Opisuje on eksperymenty przeprowadzone przez chińskich naukowców badających ludzi o wyjątkowych zdolnościach, zdolnych nawet do wydobywania obiektów z zamkniętych pojemników, bez dotykania ich.

Przypadki umysłu wpływającego na materię, pojawiały się w historii ludzkości, w prawie wszystkich kulturach. Mowa tu o tak odmiennych dziełach kultury jak „Wedy”, „Biblia”, „Daodejing” i wiele innych. Historyczne postaci, takie jak wyrocznia delficka, Jezus, Mojżesz, Milarepa czy Mohammed wszystkie zapadły w pamięć historii, dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom obejmującym telepatię, psychokinezę i inne zjawiska, które leżą w sferze parapsychologii. Agencje takie jak CIA od dawna prowadzą badania nad zjawiskami paranormalnymi, a także śledziły eksperymenty prowadzone w innych krajach.

Istnieje mnóstwo odtajnionej literatury która świadczy o tym, zainteresowaniu. Jednocześnie, można śmiało założyć, że najbardziej zadziwiające odkrycia pozostają utajnione i ukryte przed opinią publiczną. Dokument pt.”Research Into Paranormal Ability To Break Through Spatial Barriers” to jeden z przykładów raportów który wydostał się na światło dzienne, a zarazem dowód na to, że prawda może się okazać znacznie dziwniejsza od fikcji. Dokument ten dotyczy eksperymentów Instytutu Inżynierii Medycyny Lotniczej w Pekinie, który zdaniem CIA był podlegał armii CHRL. Został on zgłoszony w lipcu 1990 roku, w wydaniu Chinese Journal of Somatic Science i został przetłumaczony na język angielski przez Defense Intelligence Agency.

W dokumencie opisywano ze szczegółami eksperymenty związane z wydobywaniem różnych przedmiotów (orzechy, wiązki zapałek, pigułki, gwoździe, nici, papier światłoczuły, papier poddany obróbce chemicznej, gąbki zanurzone w FeCl3 itp.) przez ściany szczelnych kopert papierowych, dwuwarstwowych toreb papierowych typu KCNS, uszczelnionych szklanych butelek i wielu innych pojemników, bez naruszenia ich ścian. We wszystkich zgłoszonych przypadkach udanych prób doświadczalnych, teleportowane przedmioty, były całkowicie niezmienione. Nawet owady nie zostały naruszone przez próby teleportacji. Według odtajnionego badania Sił Powietrznych przeprowadzonego przez naukowca Erica W. Davisa zatytułowanego Teleportation Physics Study, „eksperymenty były dobrze kontrolowane, naukowo rejestrowane, a ich wyniki eksperymentalne były zawsze powtarzalne”.

Oto przykładowy eksperyment wprost z treści dokumentu: „Udane wyniki uzyskano za pomocą dwóch butelek. Wyniki są wyświetlane w drugiej tabeli. Podczas obydwu eksperymentów wystąpiło zjawisko usuwania połowy tabletki. To dlatego, że gdy podmiot o paranormalnych zdolnościach ćwiczył swoje umiejętności energię, aby wstrząsnąć butelką, pigułki złamały się na dwie części. Należy zauważyć, że chociaż zostały one podzielone na pół, nadal były 1,5 mm grubości i nie mogły wydostać się przez szczelinę w pokrywie. Tabletki zostały rzeczywiście wydobyte z zamkniętej butelki. Butelki nie zostały uszkodzone. (…) Obiekty przechodziły przez ściany pojemników z różną prędkością. W eksperymencie z butelką minęło około 2,5 milisekund, nim dwie trzecie tabletki o średnicy jednego centymetra, przeszło przez ścianę zbiornika. Zakładając, że są one teleportowane ze stałą prędkością, jest ona nieco wolniejsza niż sportowy samochód. Usunięcie nienaświetlonego opakowania papieru fotograficznego z pojemnika, zajęło więcej niż 10 milisekund co przekłada się na prędkość prędkość 30 cm/sekundę”.

Wraz z rozwojem nauki, zagadnienia związane z możliwościami człowieka zeszły na drugi plan i pozostały w sferze metafizyki. Czy jednak nie jest to naiwne podejście, które ogranicza możliwości ludzi w poznaniu samych siebie? Mimo iż wydaje się to absurdalne, wielu ludzi korzysta z usług jasnowidzów choć z logicznego a co dopiero naukowego punktu widzenia, ich „wiedza” nie powinna być przydatna. Raport CIA ukazuje jednak, że sferę metafizyki, można z łatwością zbadać i otrzymać empiryczne dowody na to, iż umiejętności ludzkiego umysłu, są znacznie większe niż wydaje się większości z nas.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: CIA.gov, FAS.org
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 3,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Nie wiem co w tym artykule jest dziwnego, nadzwyczajnego czy ciekawego. Nauka idzie do przodu, technologia wzrasta i okazuje się, że człowiek może prawie wszystko. Ludzie, którzy chcą wszystko dotknąć fizycznie, którzy chcą namacalnych dowodów, którzy wszystko niezrozumiałe kojarzą z bogiem lub nazywają bajką zostali w tyle. Wszystko byłoby fajnie gdyby tych technologii i umiejętności nie próbowano wykorzystać przeciw drugiemu człowiekowi. Jeśli jednak wygra zło to skasuje się całą cywilizację i powstanie nowa – w skali kosmicznej normalka. Tylko te ograniczone, zarozumiałe, zaprogramowane, uważające ziemskiego człowieka za apogeum stworzenia łby tego nie dostrzegają. Co pozostaje zwykłemu człowiekowi? Łączność ze źródłem, praca nad sobą i wpływ na innych.