W Argentynie bandyci ograbili całe miasto

Opublikowano: 07.03.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 820

Uzbrojona banda ograbiła całe miasto w Argentynie. Czterech przestępców dokonało napadu na merię, bank, oddział pocztowy, sąd i posterunek policji. O tym poinformowała 4 marca gazeta „El Heraldo”.

Napad miał miejsce w miasteczku Bernardo de Irigoyen w prowincji Santa Fe na wschodzie państwa, które liczy 1,8 tysiąca mieszkańców. Z początku złodzieje napadli na posterunek policji i obezwładnili strażników. Potem odwiedzili wszystkie miejsca, w których mogły znajdować się pieniądze i odebrali portfel nawet miejscowemu sędziemu Raulowi Bonancea.

Jak poinformował sędzia, celem przestępców był milion peso (65 tysięcy dolarów) przeznaczony na wypłatę emerytur. Jednak bandytom się nie powiodło, ponieważ samochody dostawcze nie zdążyły dowieźć pieniędzy na pocztę. Zdobyczą złodziei padło tylko 250 tysięcy peso (około 16 tysięcy dolarów).

Policja po ucieczce złodziei zorganizowała pogoń. Jeden przestępca został zabity, troje ukryło się wraz z pieniędzmi. Trwają poszukiwania.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. kudlaty72 07.03.2016 17:59

  U nas ograbili cały kraj i nikt ich nie ściga.

 2. Balcer 07.03.2016 23:02

  Wjechało 4 rabusiów do miasteczka majacego 1800 mieszkańców i nie było żadnego uzbrojonego odważnego? W Arizonie takie coś by nie przeszło. Ostatnio nawet w liberalnym Chicago też napad się nie udał, bo 1 obywatel odstrzelił napastnika i było po sprawie. Na prawdę społeczeństwu wyrządza się krzywdę pozbawiając odpowiedzialnym ludziom dostępu do broni … a odpowiedzialny jest każdy uczciwie zarabiajacy – takie kryterium wystarczy.

 3. Pires 08.03.2016 22:21

  W pełni się z Wami zgadzam.

 4. agama 08.03.2016 22:26

  za dużo yerby wypili XD

 5. janpol 08.03.2016 23:59

  @Balcer 07.03.2016 23:02 : No na przykład!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.