Czy Zełenski przemycił z Argentyny 300 kg kokainy?

Opublikowano: 30.03.2024 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4337

Interpol przechwycił ponoć rozmowę dwóch argentyńskich handlarzy narkotyków na temat dostawy dużej partii narkotyków, co najmniej 300 kg kokainy, która miała mieć miejsce na lotnisku w Buenos Aires, w dniu, w którym Zełenski i jego delegacja przybyli do Argentyny, aby wziąć udział w inauguracji prezydenta Mileia.

Obydwaj rozmawiają bardzo swobodnie o dostawie kokainy właśnie w ręce delegacji Zełenskiego i nie wykazują najmniejszego zaniepokojenia, ponieważ wymiana, narkotyki w zamian za pieniądze, miała być autoryzowana przez same władze argentyńskie, do których przypuszczalnie powędrowałaby spora część utargu.

Biorąc pod uwagę ogromną ilość narkotyków importowanych przez Ukraińców, trudno uważać, że były one przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego, nawet jeśli więcej niż jedna osoba zauważyła przy wielu okazjach, że ukraiński prezydent przejawia wszystkie objawy uzależnienia od kokainy.

Historię tę cztery dni temu na stronie internetowej „Data Urgente” ujawnił argentyński dziennikarz Sebastián Salgado. Na potwierdzenie jej wiarygodności Salgado cytuje kilka źródeł wywiadowczych z różnych krajów. Dodajmy, że Salgado wydaje się być poważnym i dobrze poinformowanym dziennikarzem w sprawach politycznych Argentyny, a w swoich wypowiedziach posuwa się nawet do „uniewinnienia” Mileia do pewnego stopnia – jako że argentyński prezydent dopiero co objął urząd – mimo że sam Salgado jest krytyczny wobec nowo wybranej głowy państwa jako zbyt bliskiej interesom anglosfery.

Jakiś czas temu bardzo ostre i potwierdzone oskarżenia przeciwko prezydentowi Ukrainy napływały z Bułgarii. Bułgaria umieściła na swojej liście osób poszukiwanych Ewenina Banewa, pseudonim „Brendo”, który jest uważany za jednego z międzynarodowych królów kokainy. Również włoski ROS (karabinierzy) zainteresował się nim, a w jednym ze swoich raportów wojskowi napisali, że Brendo miał powiązania z „ndranghetą” we Włoszech i że koordynował z nimi dostawy dużych ilości kokainy.

Banew i jego ludzie przerzucali średnio 40 ton narkotyków rocznie, a jego nazwisko znajdowało się na szczycie listy kilku służb, przede wszystkim bułgarskich i włoskich, które już w 2012 roku rozpoczęły wspólną operację mającą na celu rozbicie przemytu. Handlarz narkotyków zdołał jednak uciec, aż do momentu, w którym w roku 2021 został aresztowany w Kijowie. Władze ukraińskie nie przekazały go jednak Bułgarii. Wręcz przeciwnie, postanowiły nadać mu obywatelstwo ukraińskie, tym samym uniemożliwiając wnioski Sofii o ekstradycję.

Nie byłoby zaskoczeniem, gdybyśmy dowiedzieli się, że Brendo zapłacił duże łapówki skorumpowanemu rządowi w Kijowie, aby kupić ukraińskie obywatelstwo i w ten sposób uciec przed bułgarskim wymiarem sprawiedliwości. W Bułgarii reakcje na decyzję Zełenskiego były tak gniewne, że lider centrolewicowej formacji Rumen Petkow otwarcie oskarżył Zełenskiego o bycie „protektorem” Banewa.

Jak widać, Ukraina ma wszystkie cechy ogromnego międzynarodowego centrum handlu narkotykami. Potwierdzają to również inne fakty, oczywiście przemilczane przez media głównego nurtu. W trakcie rosyjskiej operacji wojskowej na Ukrainie znaleziono laboratoria, takie jak to w Sopino, niedaleko Mariupola, gdzie narkotyki były rafinowane, a następnie rozprowadzane zarówno wśród ludności cywilnej, jak i sił zbrojnych. Jeden z ukraińskich nazistów schwytanych przez Rosjan ujawnił, że prawie wszyscy żołnierze na froncie znajdują się pod wpływem narkotyków, aby „zmniejszyć” ciężar okrucieństw popełnianych przez nich w walce, a jednocześnie ogłuszyć ich i łatwiej wysłać na rzeź, gdy są w pełni odurzeni.

Na podstawie: Medium.com, Dataurgente.com, CorriereDelLaCalabria.it, LaCrunaDellAgo.net [1] [2]
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Szwęda 30.03.2024 13:23

  kutafonowatemu pianiście to jest o tyle łatwiej przemycać dragi przez eurokołchoz, że każdy kto ośmieliłby się wykryć pianistyczną kontrabandę zostałby okrzyknięty ruską onucą czy putińskim agentem!

 2. replikant3d 30.03.2024 15:29

  Rany, komediant prezydent naszprycowany i armia Ukrów naszprycowana…Im szybciej Putin ,,wyłączy,, Ukrów tym lepiej dla nas i reszty świata. Ten sztuczny ,,twór,, zwany Ukrainą, już dawno powinien zniknąć. No ale tak jak Korea Północna, tak Ukraina jest utrzymywana w istnieniu bo doskonale wypełnia swoją rolę….

 3. Katarzyna TG 30.03.2024 17:30

  Slava kokainu 😀

 4. pikpok 30.03.2024 18:20

  Dla mafii pasożytdniczej co tam rządzi: kasa, kokaina i pewnie młode “samotne” Ukrainki. A dla Ukraińców okopy, jakiś syf z Usraelskich laboratoriów i propaganda żydo-banderowska.
  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/03/%e2%9a%a0-banderowcy-zydami-zydzi-banderowcami-czy-polacy-o-tym-wiedza-%e2%9a%a0/
  https://wolnemedia.net/orwell-przewraca-sie-w-grobie/#comment-307004

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.