Szczepionka SARS-CoV-2 może wywołać bezpłodność

Opublikowano: 07.12.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2526

Były wiceprezes i dyrektor naukowy firmy Pfizer dr Michael Yeadon oraz niemiecki pulmonolog i parlamentarzysta dr Wolfgang Wodarg złożyli pilny wniosek do Europejskiej Agencji Leków, wzywając do natychmiastowego zawieszenia wszystkich badań nad szczepionkami SARS-CoV-2, w szczególności badaniem firmy BioNtech/Pfizer dotyczącym BNT162b (numer EudraCT 2020-002641-42).

Yeadon i Wodarg twierdzą, że badania należy wstrzymać do czasu udostępnienia studium projektowego, które rozwiąże szereg poważnych obaw dotyczących bezpieczeństwa wyrażonych przez rosnącą grupę renomowanych naukowców, którzy są sceptyczni w odniesieniu do szybkości opracowywania szczepionek. „Z jednej strony składający petycję domagają się, aby ze względu na znany brak dokładności testu PCR w poważnym badaniu konieczne było zastosowanie tak zwanego sekwencjonowania Sangera. Jest to jedyny sposób, aby przedstawić wiarygodne oświadczenia dotyczące skuteczności szczepionki przeciwko CPVID-19. Na podstawie wielu różnych testów PCR o bardzo różnej jakości nie można określić ani ryzyka choroby, ani możliwej korzyści ze szczepionki z niezbędną pewnością, dlatego testowanie szczepionki na ludziach jest samo w sobie nieetyczne” – podał „2020 News”.

Zwracają oni również uwagę na obawy wyrażone w poprzednich badaniach dotyczących szczepionek na inne koronawirusy, w tym:

– Tworzenia tak zwanych „nieneutralizujących przeciwciał” może prowadzić do przesadnej reakcji immunologicznej, zwłaszcza gdy osoba badana po szczepieniu ma do czynienia z prawdziwym „dzikim” wirusem. Ta tak zwana amplifikacja zależna od przeciwciał, ADE, jest od dawna znana na przykład z eksperymentów nad szczepionkami przeciw koronawirusom u kotów. W trakcie tych badań wszystkie koty, które początkowo dobrze tolerowały szczepienie, zmarły po złapaniu dzikiego wirusa.

– Oczekuje się, że szczepionki wytworzą przeciwciała przeciwko białkom kolczastym SARS-CoV-2. Jednak białka te zawierają również białka homologiczne syncytyny, które są niezbędne do tworzenia łożyska u ssaków, takich jak ludzie. Należy bezwzględnie wykluczyć, że szczepionka przeciwko SARS-CoV-2 może wywołać reakcję immunologiczną przeciwko syncytynie-1, ponieważ w przeciwnym razie może dojść do nieokreślonej czasowo bezpłodności u zaszczepionych kobiet.

– Szczepionki mRNA firmy BioNTech/Pfizer zawierają glikol polietylenowy (PEG). U 70% ludzi przeciwko tej substancji powstają przeciwciała co oznacza, że u wielu osób mogą rozwinąć się alergiczne, potencjalnie śmiertelne reakcje na szczepienie.

– Zbyt krótki czas trwania badania nie pozwala na realistyczne oszacowanie późnych skutków. Podobnie jak w przypadku narkolepsji po szczepieniu na świńską grypę, miliony zdrowych ludzi byłyby narażone na niedopuszczalne ryzyko, gdyby wydano natychmiastową zgodę i pojawiła się możliwość obserwacji późnych skutków szczepienia.

Niemniej jednak BioNTech/Pfizer najwyraźniej złożył wniosek o szybkie zatwierdzenie 1 grudnia 2020 r.

Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Dandi1981 07.12.2020 12:29

  W pierwszej kolejnosci beda szczepic sluzby medyczne i nauczycieli ci maja lekka robote dozywaja sedziwego wieku nie pracuja fizycznie nastepna grupa to beda osoby w podeszlym wieku bo oni na emeryturach lub przed, po nich napewno przyjdzie kolej na pracownikow biur,kierowcow itd az te wszystkie grupy ktore za dlugo zyja pobierajac swiadczenia i to wysokie zostana wyeliminowane i tak panstwa chca sie uratowac przed bankructwem.

 2. Stanlley 07.12.2020 14:20

  …prawda, prawda…. ale na końcy g…no prawda :
  ” i tak panstwa chca sie uratowac przed bankructwem.”
  Nie państwa, tylko korporacje, właściciele funduszy emerytalnych. Pobraliśmy składki, jest brak dziedziczenia to jak emeryt się zawinie – hajs zostaje dla nas.

  Drugi aspekt – opracowywanie szczepionek mRNA jest niezwykle tanie w porównaniu do klasycznych zawierających osłabionego wirusa… Dlaczego jeszcze nie zastąpiły masowo ów “przestarzałych” ? A no ze względu na ogromną liczbę długofalowych skutków ubocznych – jak by selektywnie wprowadzali nowe szczepionki to ludzie musieli by się zoorientować że im bardzo szkodzą, powstałby takie opór że by nie dali rady wszystkich zaszczepić…. Ale gdy jest okazja masowo wszystkich zaszczepić – “bo covid” , to jest to wymarzona okazja by mRNA podać wszystkim… Nawet nie wiem czy chodzi o depopulację – ale napewno chodzi o kasę, by ci zaszczepieni zostali stałymi klientami farmacji….

 3. qhashbba 07.12.2020 14:45

  @Dandi1981 Masz czlowieku 40 lat i myslisz, ze zrobia to co mowia? Jak mozna nie wierzyc w skutecznosc szczepionek, kiedy politycy mowia, ze sa skuteczne, ale z drugiej strony kiedymowia, ze zaszczepia personel medyczny albo mundurowych, to wierzyc w te slowa. Nie badz naiwny.

 4. donkey 07.12.2020 14:47

  @Dandi1981 Ale po co mają się tak państwa bronić przed bankructwem skoro puszczane są baloniki próbne w postaci pożyczek bankowych, w których nigdy nie spłacasz kapitału, a jedynie odsetki 😀

 5. qhashbba 07.12.2020 14:48

  @Stanlley Ciacha depopulacja przez sterylizacje. Pozniej sie ludziom wmowi, ze przyczyna jest inna. Dwa pokolenia i juz sie ludzie przestana rozmnazac. Zostanie 500 mln pacholkow, ktorzy w tym wszystkim pomoga, czyli lekarze, mundurowi i pastuchy rzadowe.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.