Światowi „prorocy NWO” panikują

Opublikowano: 12.08.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo, Świat komputerów

Liczba wyświetleń: 1565

Wygląda na to, że ci „szaleńcy” uważający się za „intelektualną elitę”, stali się tak głupi, że wierzyli w to, iż będą mogli na okrągło wciskać społeczeństwu ten sam „kit informacyjny”, a ludzie będą w ten „szajs” bezkrytycznie wierzyć. I rzeczywiście tak początkowo się stało, jednakże następuje obecnie jakieś „przesilenie”, które może napawać optymizmem. Uchwyćmy się tego i nadal róbmy swoje.

Boją się nas… Boją się wolności w internecie… Boją się prawdy, która w nich uderza i otwiera oczy nieprzebudzonym. Boją się możliwości, w której społeczeństwo powie „dość” i powstanie przeciwko zniewoleniu. System „zamordyzmu” w którym człowiek został umieszczony w „klatce” i postawiono przed nim „koryto”, powoli upada. System „zamordyzmu” w którym, powierzchnia „klatki” nadal się zmniejsza a „koryto” powiększa, powoli upada.

Co człowiekowi z tego, że „koryto” będzie większe, jeżeli „klatka” zmniejszy się do poziomu całkowicie nieakceptowalnego, nawet jak na „barana z wypranym mózgiem”? To nagłe, acz mocne „zderzenie ze ścianą” rzeczywistości sprawia, że wielu „więźniów klatki” czy tego chce, czy też nie chce, po prostu przebudza się. Gdy patrzę na otaczający nas „dom wariatów”, to coraz wyraźniej dostrzegam, że poziom absurdu osiąga już tak „kosmiczne poziomy”, że nie da się, nie przebudzić. Zatem PODUBDKA! Potrzebujemy Was, potrzebujemy świadomych i wolnych ludzi!

„Organizacja Narodów Zjednoczonych wypowiedziała wojnę teoriom spiskowym, opisując wzrost myślenia spiskowego jako «niepokojący i niebezpieczny» i zapewniając społeczeństwu zestaw narzędzi zwalczania każdego kto ośmieli się sugerować, że rządy światowe nie są całkowicie uczciwe i przejrzyste” – donosi portal Goniec.net.

Tak więc sprawa jest dość prosta, otóż jako człowiek nie możesz myśleć samodzielnie. Twoim zadaniem jest bezkrytycznie słuchać tego co powiedzą ci „głosiciele prawdy” typu Organizacja Narodów Zjednoczonych, czy Unia Europejska. Wszystko, co będzie sprzeczne z „ich prawdą”, zostanie natychmiast „zdeptane” oraz „poddane cenzurze”. A spróbuj tylko „myśleć samodzielnie” a „oni” się już tobą zajmą.

Szanowni Państwo jeżeli organizacje typu Organizacja Narodów Zjednoczonych, atakują wolność słowa, a nawet wolność myślenia, co jest już szczytem szaleństwa, to należy wyraźnie stwierdzić, że nasza praca, to jest praca wolnych i niezależnych mediów, osiąga tak duży poziom oddziaływania społecznego oraz globalnego, że zaczynają się nas obawiać. Lub pisząc bardziej ściśle, nie tyle obawiać nas, co prawdy, którą bezpardonowo głosimy. Czyli psy szczekają (globalni zamordyści), a karawana jedzie dalej (wszystko to, co głosi prawdę oraz nawołuje do wolności i godności człowieka).

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki” – pisał ongiś George Orwell.

Co jeszcze mówią nam „głosiciele prawdy” z ONZ oraz innych tego typu „Ośrodków wdrażania Nowego Porządku Świata”? A no mówią nam, że: „George Soros, Rotszyldowie i państwo Izrael nie mogą być wiązane z żadnymi domniemanymi spiskami”. Drodzy Czytelnicy kłamca kłamie, zatem jeżeli „oni” mówią nam tego typu rzeczy, to ja jestem już pewien, że George Soros, Rotschildowie i państwo Izrael muszą być wiązane z różnego rodzaju spiskami.

„UNESCO połączyło siły z Twitterem, Komisją Europejską i Światowym Kongresem Żydów, aby rozpocząć kampanię o nazwie #ThinkBeforeSharing: Stop rozprzestrzenianiu teorii spiskowych. ONZ chce, aby każdy z nas wiedział, że wydarzenia NIE są «potajemnie manipulowane za kulisami przez potężne siły z negatywnymi intencjami», a jeśli spotkamy kogoś, kto myśli, że globalna elita spiskuje w celu konsolidacji władzy i dyktatu, musimy podjąć działania” – informuje strona Goniec.net.

Ale zaraz, zaraz… Jakie działania? Może do więzień będziecie takich ludzi wsadzać? Albo zaraz, zaraz… Po co do więzień, lepiej od razu „kulka w łeb” i po sprawie? Szanowni Państwo, ewidentnie „oni” panikują, gdyż czas wielkiej globalnej zmiany zbliża się, to też coraz wyraźniejszy jest pot na ich czole, wskazujący na obawy: „czy aby uda się wprowadzić globalny zamordyzm”?

Bo jeżeli ten „bandycki plan” jednak się nie powiedzie, wówczas może dojść do sytuacji, w której „oni” będą musieli odpowiedzieć za popełnione zbrodnie przeciwko ludzkości. I tego właśnie panicznie się obawiają, a dzisiaj omawiane oświadczenie „ONZ i spółki” dobitnie o tym świadczy.

„Rządy, korporacje, globalne instytucje, takie jak ONZ… wiedzą, jak grać w medialną grę. Wiedzą, jak kontrolować narrację wiadomości. Wiedzą, jak manipulować i kontrolować masy. Sieją strach, ponieważ strach rodzi posłuszeństwo. Jeśli chcesz rzucić wyzwanie władzy, zostaniesz zepchnięty na margines. CIA wymyśliła termin «teoretyk spiskowy» w latach pięćdziesiątych, aby oczernić tych, którzy odważyli się zadawać pytania nieszablonowe i rzucić wyzwanie skorumpowanemu systemowi” – konkluduje Goniec.net

Wygląda na to, że ci „szaleńcy” uważający się za „intelektualną elitę”, stali się tak głupi, że wierzyli w to, iż będą mogli na okrągło wciskać społeczeństwu ten sam „kit informacyjny”, a ludzie będą w ten „szajs” bezkrytycznie wierzyć. I rzeczywiście tak początkowo się stało, jednakże następuje obecnie jakieś „przesilenie”, które może napawać optymizmem. Uchwyćmy się tego i nadal róbmy swoje.

Wszystko rozpoczyna się od „pojedynczego źdźbła trawy”, wielkie przebudzenie ludzkości, nie nadejdzie z dnia na dzień, z roku na rok. Otóż jeżeli ono w ogóle nadejdzie, to będzie to proces długotrwały, wieloletni, a ostatnie lata to właśnie „globalne studia przebudzenia”. Dziś jest szansa, że jako ludzkość, zaczniemy zbierać „pozytywne żniwo”, tych „studiów” i tego „przebudzenia”. Tak więc na „pohybel zamordystom”!

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

27

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Wojna INFO 12.08.2022 13:49

  ROTFL “Boją się nas… Boją się wolności w internecie… ”
  Dawno się tak nie uśmiałem. Tak się boją jak Putin Zelenskego. To, że ktoś ci nie zagraża nie znaczy, że masz pozwolić mu robić co sobie chce. To kwestia zasad!
  PS. Obecnie wszelkie działania na świecie są podejmowane na rozkaz zasilanej przez “kopaczy” SI. Czasem działania mogą wydawać się nam pozbawione sensu, ale SI nie podejmuje decyzji z punktu widzenia dzisiaj, tylko z punktu widzenia celu który ma osiągnąć do 2030 roku.

 2. Piron 12.08.2022 18:23

  Dobry wpis, podparty logicznymi wnioskami 🙂

 3. replikant3d 12.08.2022 18:47

  ,,Wojna Info,, poczytaj ,,kosmiczne ujawnienie,, Ta sztuczna inteligencja nie powstała na Ziemi. Ale fakt jest smiertelnie niebezpieczna i niestety trudno się jest bozbyć. Rozprzestrzenia się za pomocą nanotechnologii. To dlatego ,,transchumanizm,, jest tak ,,promowany,,.. A globaliści niewiele maja do gadania bo ponad nimi jest ktoś potężniejszy..

 4. Szwęda 12.08.2022 20:08

  Z szacunkiem, ale optymizm zawarty w artykule aż świeci jakąś naiwnością, myśleniem życzeniowym czy wierzeniowym. Już dawno stwierdziłem, że lepiej mi będzie pozbyć się już wszystkich złudzeń i starać się o ile to możliwe czerpać szczęście lub chociażby zadowolenie z każdego dnia, który nam pozostał. A patrząc tak całkiem trzeźwo na to co się dzieje na świecie i co wyrabiają potwory w ludzkiej postaci – jest już niemal POZAMIATANE, nawet jak stwierdzimy chaos w działaniu tego cholerstwa, to będzie to zapewne celowe pozory chaosu żeby mogli zabrać się właśnie za nas, za tych co są największą przeszkodą na ich drodze.

 5. Rhumek 12.08.2022 20:08

  Wojna INFO 12.08.2022 13:49 i replikant3d 12.08.2022 18:47
  ,,…że masz pozwolić mu robić co sobie chce. To kwestia zasad!,,
  Przepraszam. A kto ustala zasady ? Czy to są te same zasady uniwersalne jak tysiąclecia temu, jako przykazania ? Czy jakieś nowe ? Nowoczesne ? Wartości ? Zrównoważonego rozboju na przykład ?

  Potwierdzę. Tak. Zaczynają się bać. Stad rozpowszechniany informacyjny zamordyzm. Przeciwko prawdzie.

  Dlaczego się boja ? Bo nie są dyrygentami. Dyrygenci pozostają ukryci. Oni tylko służą i jak każdy mniej sprawny muzyk zostaną z orkiestry usunięci. Teraz wzmagają swoja grę, by dyrygent widział jak bardzo się starają. Bo jak nie to…….

  A czy to będzie S I czy głębsza warstwa deep state to nie ma to większego znaczenia w stosunku do prawdy.
  Prawda jest zero jedynkowa wiec nawet S I stworzona przez psychopatyczna osobowość , a tylko taka, pozaziemska czy nie, może stworzyć S I, będzie się jej obawiać.

  Oni boja się nas wyłącznie w tym aspekcie, ze naszym buntem, stanowiskiem ukażemy im prawdę o nich samych.

  Oni już przewidują ze na koniec dowiedzą się, ze nigdy, niezależnie od liczby i jakości ofiar, nie będą bogami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.