Skoro Grupa Wagnera to terroryści, to kim są pracownicy Blackwater?

Opublikowano: 30.11.2022 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1341

Estoński minister spraw zagranicznych, szparko awansujący politycznie na fali obowiązującej polityki walki ze zdrowym rozsądkiem, by torować drogę nowej normalności, dołączył do chóru piewców wojny z terroryzmem.

Nie będąc człowiekiem gołosłownym, a powołując się na bliżej nieznaną ze swej potęgi opinię międzynarodową, oświadczył, że na miano grupy terrorystycznej zasługują Wagnerowcy, bo są prywatną, zorganizowaną i uzbrojoną firmą na niesłusznych usługach.

Jak na reprezentującego sprawy zagraniczne mocarstwa przeoczył istnienie spełniającej dokładnie jego definicję firmy Blackwater. Od lat działająca w gangsterskim stylu, gubi za sobą ślady zmieniając wielokrotnie jedynie nazwę własną (niedawno nazywała się Xe a teraz Academi).

Adresat pana ministra, mający poczucie sprawiedliwości i doceniając wyróżnienie, zadbał o rewanż przesyłając dostojnikowi prezent. Otwierając go, obdarowany w pudle na skrzypce odkrył młot pneumatyczny. Podarunkowy klimat udzielił się panu ministrowi, który w rewanżu przesłał do Hagi (zapewne do Trybunału Sprawiedliwości) kajdanki z adnotacją, że przeznacza je dla założyciela wspomnianej grupy nominowanej przez estońskiego oficjela do terrorystycznej.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: EUagenda.eu, Twitter.com
Źródło: WolneMedia.net

15

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.