Samolot w Meksyku spadł na supermarket

Opublikowano: 29.03.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1129

Co najmniej trzy osoby zginęły, a pięć zostało rannych po tym, jak nieduży samolot, który miał awarię w powietrzu, spadł na supermarket w Meksyku. Obawiano się także wybuchu maszyny.

Godzinę po starcie w samolocie doszło do awarii, a świadkowie mówią o tym, że widzieli dym wydobywający się z silnika. Maszyna zaczęła spadać i uderzyła w ścianę supermarketu. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek w Meksyku około godziny 13:15 lokalnego czasu (20:15 czasu brytyjskiego).

Trzy osoby lecące samolotem straciły życie. Na zdjęciach zrobionych z miejsca wypadku, możemy zobaczyć wrak rozbitej maszyny, który w całości znalazł się w zniszczonym budynku supermarketu.

Początkowo obawiano się, że może dojść do wybuchu, ale Federalna Ochrona Cywilna zapewniła opinię publiczną, że nie ma takiego zagrożenia.

Świadkowie mówią, że widzieli, jak samolot ma problemy z utrzymaniem się w powietrzu, a pilot „nie mógł go kontrolować”. Z jednego z silników zaczął wydobywać się dym i wtedy maszyna zaczęła spadać.

Ratownicy medyczni, straż pożarna i policja przybyła na miejsce wypadku po godzinie 13:15 lokalnego czasu. Dwie z rannych osób zostały przewiezione do szpitali. Pozostałe dwie opatrzono na miejscu.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

3

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.