Rząd nasz najdroższy

Opublikowano: 17.06.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1901

Awantura przy kasie znanej polskiej sieci spożywczej. Czemu Rama taka droga. Zażywna matka-polka, dłubiąc nerwowo w portfelu nie pozostawia wątpliwości, co sądzi o obecnej władzy. W najdelikatniejszej wersji jest to znane wszystkim k**** m**.

Kasjerka, łzy w oczach, tłumaczy, że to nie jej wina i że sama kupuje dzieciom tańszą margarynę. Kolejka faluje. Powietrze naelektryzowane autentyczną nienawiścią. Lecą joby na Morawieckiego, że złodziej i oszust, podobnie jak „cała reszta tej bandy”.

Szkoda, że w kolejce nie ma nikogo z pisowskiej burżuazji, tak obficie namnożonej ostatnimi laty. Coś się jednak zmienia, coś zaczyna drgać. To był autentyczny ludzki „wk**w”. Dawno podobnego nie widziałem.

Poszedłem, zrobiłem zdjęcie tej margarynie. Miała rację kobieta. Cena obajtkowa.

Autorstwo: Maciej Eckardt
Źródło: MyslPolska.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. kufel10 19.06.2022 11:54

    W polskiej sieci znaczy chrząszczonce czy pindlu ? Bo polska klasa robotnicza nie dba o to co polskie, kupuje to co panu zza odry spadło na podłogę i łopatą zebrał, bo do społem było wstyd chodzić. Klasa chciała, to klasa ma, smalcem smarować!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.