Roger Waters nie odwołał koncertu w Krakowie

Opublikowano: 27.09.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1224

Roger Waters, brytyjski progresywny muzyk i kompozytor rockowy, członek grupy Pink Floyd, zaprzeczył pogłoskom, że z własnej inicjatywy odwołał swój koncert w Krakowie; zaznaczając, że odpowiedzialność za to ponosi radny miasta Łukasz Wantuh – oświadczył muzyk na swoim koncie na „Facebooku”.

„Wasze gazety mylą się, twierdząc że ja lub mój menadżer, odwołaliśmy moje nadchodzące koncerty w Krakowie. Nie zrobiliśmy tego” — cytują słowa Waltersa „The Guardian” i „Gazeta Krakowska”.

„Prawdą jest, że radny miejski w Krakowie, pan Łukasz Wantuch, zagroził, że zorganizuje zebranie prosząc radę o ogłoszenie mnie „personą non grata” z powodu moich publicznych wysiłków, aby zachęcić wszystkich zaangażowanych w katastrofalną wojnę na Ukrainie, a zwłaszcza rządy USA i Rosji, aby pracowały na rzecz wynegocjowanego pokoju, zamiast eskalowały sprawy ku gorzkiemu końcowi, którym może być wojna nuklearna i koniec wszelkiego życia na tej planecie” — powiedział artysta.

Źródło: pl.News-Front.info

9

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Stanlley 27.09.2022 12:47

    No ja nie wiem jak to zrobić ale chcę wyrazić jak największą sympatię i poparcie dla Rogera. Jest odważny i mówi jak jest…

  2. vannamond 27.09.2022 17:58

    W Polsce rządzą właśnie takie zuliki z Pradnika. Z drugiej strony może lepiej że nie przejdzie bo po dzisiejszym ataku na rure widać że tzw polaki są gotowe na wszystko byle tylko zrobić dobrze swoim panom.

  3. Krisnow 28.09.2022 10:09

    Polską rządzą “żyd.i”, na rękę jest im eskalacja konfliktu na wschodzie. AMEN

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.