Pastor zagłodziła dziecko, aby „wypędzić demona”

Opublikowano: 26.03.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 539

Kobieta o imieniu Araceli Mesa zorganizowała swój własny ewangelicki kościół, ogłosiła się prorokinią i całkowicie kontrolowała parafian.

Pastorka Araceli Mesa z Teksasu nakazała rodzicom, aby przestali karmić dwuletniego chłopca, aby „demon go opuścił”. W rezultacie dziecko zmarło, informuje „Dallas News”.

Po śmierci chłopca w 2015 roku policja przeprowadziła dochodzenie. Okazało się, że Mesa zorganizowała komunę i kontroluje swoich parafian, tworząc niewyznaniowy kościół ewangelicki. Pastorka ogłosiła się prorokinią.

Rodzice dwuletniego Benjamina wierzyli, że zamieszkał w nim demon i zaufali kobiecie, która nakazała egzorcyzm w postaci głodzenia. Dziecko nie otrzymało pokarmu przez trzy tygodnie i z tego powodu umarło. Mesa próbowała przeprowadzić rytuał zmartwychwstania, ale z oczywistych powodów on nie zadziałał.

Araceli Mezsa została teraz skazana na 99 lat więzienia. Ponadto jest zobowiązana do zapłaty grzywny w wysokości dziesięciu tysięcy dolarów.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Murphy 27.03.2018 09:11

    Nóż się w kieszeni otwiera na takich rodziców. Jak można być tak prymitywnie głupim? Brak słów…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.