Orlen i policja prowadzą kampanię na rzecz wielokulturowości

Opublikowano: 04.05.2023 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2252

Od ubiegłego miesiąca w Płocku trwają szkolenia w ramach akcji „Szacunek nie ma koloru”. Politycznie poprawna kampania dotycząca imigrantów prowadzona jest przez Orlen i lokalną policję, a ma związek z budową miasteczka przy nowej inwestycji tamtejszej rafinerii. Będzie ona tymczasem realizowana przez pracowników ściągniętych specjalnie z Pakistanu, Turcji czy Indonezji.

Przy nowej instalacji petrochemicznej w Płocku ma pracować blisko 10 tys. osób. Inwestycji będzie towarzyszyć budowa specjalnego miasteczka dla pracowników, w którym znajdą się mieszkania, miejsca rekreacyjne, stołówki czy kaplice. Orlen ma zamiar zrealizować swoje plany przy pomocy pracowników z Hiszpanii, Korei Południowej, Turcji, Indii, Indonezji, Filipin, Malezji i Pakistanu.

Planowany masowy napływ imigrantów do Płocka skłonił firmę kierowaną przez Daniela Obajtka i miejscową policję do prowadzenia propagandowych warsztatów. Radio Dla Ciebie informuje, że akcja „Szacunek nie ma koloru” skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół średnich i studentów uczelni wyższych.

Policja prowadząca politycznie poprawną kampanii przekonuje, że jej „celem jest przede wszystkim promocja wielokulturowości, przeciwdziałanie stereotypom, zwalczanie hejtu i mowy nienawiści”. Według TVP 3 już w ubiegłym miesiącu w miejscowych szkołach rozpoczęły się „lekcje, które mają przybliżyć kulturę, ale też odpowiednie zachowania wobec obcokrajowców”.

Na podstawie: RDC.pl, TVP.info
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Dandi1981 04.05.2023 10:00

  W kazdym plynie czerwona krew a ludzie dziela sie na dobrych i zlych bez dzielenia na rase, tylko kolor skory latwiej rozpoznac niz charakter co jest bledem.
  Ludzie sa rozni wiec nie mozna powiedziec ze ta rasa ma takie cechy , to jak by powiedziec ze kazdy kulawy jest wredny co jest nieprawda bo ludzie rozni.

 2. replikant3d 04.05.2023 19:34

  Dandi1981, spróbuj to napisać na którymś z ,,rządowych,, portali. Odwiedziny ABW o szóstej rano GWARANTOWANE…

 3. akami 04.05.2023 20:23

  Znajomy ma coś czego można mu pozazdrościć. W swojej willi ma aż trzy pisuary w strefie spa. Każdy jeden jest unikatowy. Zrobiony przez artystę, który robi fantastyczne wyroby w ceramice dla głównie zamoznych klientów z niemiec i francji. Otóż ma trzy pisuary i każdy przedstawia jeden chazarski łeb. Taką rozdziawioną gębę do której lejesz. Ma tam Karakana z metra ciętego tego homo od kota, ministrela Siobrę i Morowego Wacka. Powiem Wam, że ma to swój urok. Idziesz co piwko i lejesz prosto w te chazarskie gęby. A na koniec niespodzianka. Pisuar gada ich głosami. Ale nie będe cytował już może. Niech ten wynalazek cieszy właściciela i grupę jego polskich znajomych. No i oczywiście ten napis na ścianie… PISuary. Można? Można.

 4. Baltazar Bombka 04.05.2023 20:36

  Ciekawe tylko czy Ci “goście” będą przestrzegać tych zasad. A jeśli nie, to czy będą nietykalni jak w Szwecji czy Niemczech.

 5. Szurnięty Mędrzec 04.05.2023 21:30

  Jeleń do łani -Halina, patrz co się koło nas wprowadziło-
  Halina -O mój boże, sarnuch!

 6. ARTUR 04.05.2023 22:43

  Czyżby u nas nie było pracowników , oczywiście że są ale dla nich nie ma miasteczek z infrastrukturą czy abonamentu na paliwo aby dojechać do pracy . Mają robić za najniższą krajową , ponosić wszystkie koszty i utrzymać rodzinę .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.