Oblicza pandemii – Jan Pospieszalski

Opublikowano: 30.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1482

Redaktor Jan Pospieszalski mówi ciekawe rzeczy o tzw. pandemii. Czy wiedzieliście, że firma Google na początku 2020 roku, pięć dni po wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii, przekazała rządowi 5 000 000 dolarów na kampanię i promocję szczepień (których oficjalnie jeszcze nie było) oraz przeciwdziałanie COVID-19 (czyli np. wciskanie ludziom bredni o cudownej mocy maseczek)? Nie były to pieniądze w gotówce, ale w formie kredytu bezzwrotnego na umieszczanie we wszystkich nośnikach Google wspomnianych treści.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 31.01.2022 09:20

    A inni to kto , nie my? Moc jest tam gdzie Ja i Ty razem , a to My! Bez ” Ja” niema nikogo , są wszyscy inni.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.