Obce nadajniki na dnie oceanów

Opublikowano: 30.09.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1210

Nieznane nadajniki miały wspólną strukturę sieciową i kule na końcach każdego ramienia. Następnie Cathie wypełnił swoją mapę obserwacyjną Nowej Zelandii tymi niezidentyfikowanymi antenami. Do aktywności UFO dołączyły teraz sztuczne stacje nadawcze, stacje niesklasyfikowane i amerykańskie bazy naukowe. To było zdumiewające i szokujące. Profesor Kei Hirose z Uniwersytetu Tokijskiego odtwarza warunki panujące w jądrze Ziemi w swoim laboratorium w synchrotronie Spring-8 niedaleko Osaki w Japonii. Jego badania wskazują, że wokół zewnętrznego jądra Ziemi unoszą się morza kryształów o średnicy do 10 km. Uważa się, że te „lasy kryształowe” są niezbędne dla ziemskiego pola magnetycznego. Żelazna kula w środku ziemi powoli odchodzi do lamusa. Nowe teorie potwierdzone badaniami mówią o gigantycznym krysztale. Czyżby starożytne legendy o ukrytych w środku ziemi kryształach były faktem historycznym zaniechanym przez współczesną naukę?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 05.10.2023 19:50

    I całą tą wiedzę ,,udupiono,, Cisza na ten temat…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.