Listy do kosmitów – czy objawią się w 2029 roku?

Opublikowano: 14.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 468

Grupa naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego oświadczyła, że ​​kosmici mogą mieć kontakt z mieszkańcami Ziemi już w 2029 roku. Donosi o tym „Daily Mail” . Podstawą tego założenia było niezwykłe wydarzenie, które miało miejsce jeszcze w 2002 roku. „Listy kosmiczne” przygotowano we współpracy z jednostkami rządowymi, które mają pełny dostęp do materiałów tajnych w ramach grupy zadaniowej UFO, która zajmuje się „poszukiwaniami pojazdów technicznych pochodzenia innego niż ludzkie”, których elementy władze USA posiadają „w wystarczających ilościach”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.