Unia Europejska ześle do Polski nielegalnych imigrantów

Opublikowano: 15.05.2024 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3963

Parlament Europejski przyjął pakt migracyjny. Oznacza to, że Polska będzie przymuszona do przyjmowania nielegalnych imigrantów, którzy zostaną do nas wysłani z innych krajów Unii Europejskiej. Polska może odmówić. Ale wówczas będzie musiała zapłacić 20 tys. euro za każdego nieprzyjętego imigranta.

Politycy Konfederacji na mediach społecznościowych skomentowali tę decyzję PE.

Słąwomir Mentzen: „Unia Europejska przyjęła dziś pakt migracyjny. Polska ma płacić 20 tysięcy euro za każdego imigranta z Afryki, którego nie będziemy chcieli przyjąć. Płacimy kary, bo wbrew regulacjom Unii Europejskiej emitujemy CO2. Dlaczego również my płacimy kary, gdy to Włosi wbrew regulacjom Unii Europejskiej wpuszczają imigrantów?”.

Krzysztof Bosak: „Wszyscy mamy prawo czuć się oszukani w trakcie debaty na temat członkostwa w UE, bo mówiono nam, że migracje pozostaną w kompetencjach państw członkowskich”.

Konrad Berkowicz zamieścił zdjęcie agresywnych imigrantów i opatrzył je komentarzem: „Już niedługo w Polsce…”.

Ewa Zajączkowska-Hernik: „Pakt migracyjny został ostatecznie przyjęty! Chcieliście KPO? Proszę bardzo. Walutą będą książęta orientu i królowie buszu”.

Krzysztof Mulawa: „Ludzie kochają UE, bo można bez paszportu wjechać do innych krajów (sic: Schengen), a tymczasem muszą zrozumieć, że mają w zamian PAKT MIGRACYJNY i tysiące LEGALNYCH imigrantów osiedlonych na siłę w ich okolicy. Pakt Migracyjny nie walczy z nielegalnymi imigrantami, wprost przeciwnie – zachęca ich do przedostawania się do Europy i samej!”.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. akami 15.05.2024 15:28

  A co gdy podobnie jak zajezdnie autobusowe, czy hale targowe zaczną płonąc ośrodki migracyjne?

 2. wojtek 15.05.2024 18:31

  To będziemy zmuszeni nie tylko wpuścić ale i utrzymać?

 3. Katarzyna TG 15.05.2024 19:01

  @akami

  Wtedy “z bratnią pomocą” pospieszy zielono-tęczowa Bundeswehra. Ustawy już podpisane, władza myśli o wszystkim.

 4. adambiernacki 16.05.2024 13:37

  Snuje się widzę jakieś opowieści o ubraniu ich w mundury i rozdaniu im broni palnej. Chciałbym zauważyć, że oni już są w mundurach i broń mają ze sobą w sobie konkretnie. Rżnięte polskie kobiety i polskie dzieci będą kwiczeć a ich kwik dotrze na Saharę w ramach wymiany z pyłem. Zostaną zapłodnione albo zarażone albo i jedno i drugie. Zostaną zmuszone do urodzenia i wychowania a być może do posługi gwałcicielowi lub grupie gwałcicieli i będą bite bez przerwy bite. Gdzie są poważne organizacje rzekomo feministyczne czy broniące praw kobiet? Nie istnieją tak po prawdzie. Tak jak nie istnieją poważne organizacje ekologiczne.
  Rzeczywistość jest czymś tajemnym i nieprzyjemnym. Najmniej lud interesuje rzeczywistość właśnie dlatego jest całkiem oderwany od niej. Hoduje w sobie przeświadczenia którymi się odurza. Odurzaniu nie ma końca bo pozwala zrezygnować z odpowiedzialności z nauki i wysiłku budowania zdrowych struktur państwowych i normalnej przyszłości. Lud nie zna swojej przyszłości bo nie chce jej znać nawet się nie stara przewidzieć wystarczająco dużo żeby mieć pewność bo woli uprawiać hazard wiary, który również jest formą przyjemnej używki. Jeśli zaś chodzi o odpowiedzialność lud pierwszy pręży pierś stawiając się za przykład odpowiedzialności choć nie ma bladego pojęcia o tym czym odpowiedzialność jest.
  Jeśli mówię ludowi jak będzie lud nazywa mnie prorokiem nie rozumie bowiem, że ja wiem jak będzie bo myślę i się uczę. Lud nie zrobi nic by się uratować. Chłop da na mszę żeby lokalny szaman modlił się o deszcz zamiast zainstalować sobie system nawadniający. Tak to wygląda. Co winne dzieci, że mają takich rodziców bez mózgu i jaj? Chyba nic ale one zapłacą za to najwyższą cenę.

 5. wojtek 16.05.2024 19:59

  @adambiernacki, to zdaje się przerażająco prawdziwe, co widzimy już na zachodzie: Haga, Amsterdam, Bruksela, Paryż wszędzie tam ludność napływowa przekroczyła już 50%. Nasza etniczna jednorodność przeminie w ciągu dekady może dwóch

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.