„Nowy Proces Norymberski” nie tylko dla sprawców pandemii

Opublikowano: 27.05.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2423

Janusz Korwin-Mikke z reguły gra w otwarte karty i nie bawi się w polityczną poprawność. Można go lubić albo nie, ale z pewnymi zdecydowanie wygłaszanymi tezami, trudno się nie zgodzić. Tym razem dostało się wszystkim, którzy korzystają na micie „globalnego ocieplenia”.

Polityk winą za to, iż tak wielu ludzi uwierzyło w „globalne ocieplenie”, obarcza „du**krację”, państwową edukację i telewizję. To dzięki zmasowanemu praniu mózgów, „masa cwaniaków na tym zarabia”, bo „ludzie są gotowi uwierzyć we wszystko.”

Korwin-Mikke postuluje, aby przeprowadzić „Nowy Proces Norymberski” i „posadzić na ławie oskarżonych tych wszystkich sk***ysynów, którzy brali łapówki od producentów wiatraków, elektrycznych samochodów, paneli fotowoltaicznych i innych rzeczy, do których musimy dopłacać w podatkach. Same dopłaty to GIGANTYCZNE pieniądze rzędu 10 BILIONÓW dolarów, ale gospodarka straciła na tym wielokrotnie więcej.”

Lider Konfederacji podkreślił, iż „straty spowodowane przez „walkę z globalnym ociepleniem” są dziesiątki razy większe niż straty materialne spowodowane przez II wojnę światową.” Do tego dochodzą także ogromne straty ludzkie.

Korwin-Mikke zaznaczył ponadto, że ogromny wpływ na skalę turbulencji społecznych, ma fakt, „że wielu mądrych ludzi nie zajmuje się np. produkcją leków, ale walczy z (ociepleniem) klimatu:

„Nigdy nie dowiemy się, ilu wspaniałych lekarstw nie wymyślono, bo zdolny młody człowiek zamiast na farmakologię poszedł studiować sozologię albo inną pseudo-naukę. I tak dalej”.

Wszyscy „naukowcy”, którzy podpierają sponsorowaną przez potężnych lobbystów narrację o ludzkim wpływie na zmiany klimatyczne, nigdy nie zostali ukarani. Samo „O, przepraszam – pomyliłem się na szóstym miejscu po przecinku…”, nie wystarczy, aby zrekompensować społeczeństwu i globalnej gospodarce to, co uczynili wszyscy ci, którzy na budowaniu naukowych mitów, zarobili setki miliardów dolarów i prawdopodobnie zarobią kolejne biliony, bo proces przystosowywania gospodarek krajowych do „Zielonego Ładu”, tak naprawdę dopiero się rozpoczął.

Kto go zatrzyma? I czy uda się osądzić zbrodniarzy odpowiedzialnych za wmówienie ludziom problemów z klimatem oraz działania w czasie pandemii COVID-19?

Wyobraźmy sobie ten czas, gdy prawdziwi patrioci, specjaliści, humaniści i ludzie niesprzedajni, w końcu staną na straży światowego porządku, ogarniając ten planetarny burdel. Czy naprawdę wolimy, aby wszystko zostało zamiecione pod dywan?

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JP 27.05.2021 15:34

    [Benjamin Fulford] Wypowiedzenie wojny po tym jak Zakon Syjonu nie odpowiada

    https://meditation539.com/2021/05/27/benjamin-fulford-wypowiedzenie-wojny-po-tym-jak-zakon-syjonu-nie-odpowiada/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.