Niezaszczepieni — widzimy was, idziemy po was!

Opublikowano: 04.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3086

Nadciąga cyfrowe mapowanie terytorium w poszukiwaniu obszarów „niechęci” do szczepień.

Edgardo Contato, dyrektor naczelny Ulss 3 (Unità Locale Socio Sanitaria) mówi: „Ponieważ nie chcemy pozostawić nikogo bez możliwości zaszczepienia się, od kilku tygodni używamy systemu geolokalizacji opracowanego przez naszych techników. Nasza mapa cyfrowa, stworzona kilka miesięcy temu w celu śledzenia osób z wynikiem pozytywnym na COVID-19, pozwala nam obecnie zlokalizować każdą osobę, która nie została jeszcze zaszczepiona”.

„Jesteśmy w stanie sprawdzić obszar po obszarze, osobę po osobie i dostarczyć lekarzom rodzinnym użytecznych informacji umożliwiających im odnalezienie ich podopiecznych, którzy nie skorzystali jeszcze ze szczepień” – wyjaśnia dyrektor Contato.

Dr Domenico Bagnara, kierownik działu zarządzania danymi agencji Ulss 3, dodaje: „Nasz Urząd Zdrowia jest w stanie monitorować osoby z pozytywnymi wynikami testów, ich bliskie kontakty, którym nakazano kwarantannę, a teraz także osoby, które nie zostały zaszczepione. Informacje przedstawione są na mapach geograficznych, z możliwością pogłębienia analizy do poziomu szczegółowości analogicznego do informatora drogowego”.

Na podstawie: GenteVeneta.it
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Doctor Who 04.07.2021 19:30

    Może należy zacząć od mapowania obszarów występowania chorób spowodowanych przez czynniki środowiskowe? Nie nie. Za duże koszta dla trucicieli. To lepiej mapować niezaszczepionych …

  2. Cosmo 05.07.2021 23:00

    A w jakiż to sposób maja być mapowani ci pozytywni ? No jakoś gps nie bardzo bo niby jak? Jedynie po numerze tel i logowaniach do stacji przekaźnikowych ale to wymaga odpowiedniego prawodawstwa a nie technologii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.