Miliardowe machinacje greckiego duchowieństwa

Opublikowano: 16.09.2013 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 344

Tysiące fikcyjnych kont na podstawionych posiadaczy, w tym więźniów, wykrył specjalny oddział w Ministerstwie Finansów Gracji ds. badania przestępstw finansowych. Wśród osób zamieszanych w otrzymywanie nielegalnych subsydiów w wysokości 5 miliardów euro są mnisi i duchowni.

Jak donoszą lokalne media, dziesiątki klasztorów w Grecji otrzymywało nielegalne środki, przedstawiając fałszywe dokumenty. Fałszywe konta bankowe posiadało także tysiące rolników, emerytów, przedsiębiorców i więźniów.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o