Mem – Władza absolutna

Opublikowano: 16.08.2022 | Kategorie: Komiksy

Liczba wyświetleń: 1737

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. ojciecdetector 01.09.2022 23:35

  Rozwinę: każda władza deprawuje i rozszerza deprawację na członków rodziny i przyjaciół znajomych, interesantów , popleczników i tworzy krąg wzajemnej adoracji…i tak rodzą się pokrzywdzone następne pokolenia przekonane o własnej boskosci,pominę drugą część cytatu,bo to jest masło maślane

 2. ojciecdetector 02.09.2022 01:00

  Rozwinę jeszcze bardziej:to jest tak oczywiste jak większość naturalnie urodzodzonych gejów setki i tysiąc lat temu nie rozumiejąc swojej natury wstępowali do zakonów kościoła po to żeby buk im pomógł wyzbyć się ich grzechów…skutek odwrotny: kościół katolicki stał się schroniskiem dla nie uwolnionej gejowskiej natury… skutek nr.2 pedofilia w ramach nagromadzenia zbyt dużej ilości boga w wierze.skutek nr3. Buk tu nie mieszka.
  Jeżeli istnieje to nie ingeruje w ludzkie życie ani wyobrażenia.
  Wniosek: Człowiek nie idzie złym tropem w rozumieniu boga tylko sobie za dużo wyobraża

 3. ojciecdetector 02.09.2022 01:36

  Połącze teraz fizykę teoretyczną z bogiem (buk z małej bogo tu nie ma)kot shrodingera…o wyniku doswiadczenia świadczy obserwator.jezeli o wyniku doświadczenia decyduje obserwacja i rozumiemy tylko połowę zdarzeń ( zakładam symetrię) to dlaczego wybiegamy myślami w przyszłość,co jest takiego w umyśle naukowca co pozwala mu wynajdować a co jest takiego w umyśle wierzącego w boga co pozwala mu wierzyć .
  Mamy ograniczony czas tutaj,w świadomej formie człowieka,czyli nie dowiemy czy żyjemy jak nie umrzemy,to jest paradoksalnie ujowe,ale jak by nie traktować śmierci jak koniec, przejść przez Halo grawitacyjne jako wolny elektron,nie przywiązywać się w chwili śmierci do życia, akceptować i nie brać niczego emocjonalnie to może udałoby się przemycić czystą świadomość po raz kolejny 🙂

 4. ojciecdetector 02.09.2022 01:45

  Przepraszam że piszę kilka ostów na raz,regulamin,ale przyklad idzie od góry

 5. ojciecdetector 02.09.2022 11:51

  Siedzi koło mnie mucha na krześle i nie ucieka a nie chcę jej pacnąć a obok stoi talerz po gołąbkach i jej mówię zjedz coś, przeszła się po krześle ale nic nie zjadła.zauwazyliscie że odpuszczanie utartych zachowań powoduje zaskakujące reakcje

 6. Admin WM 02.09.2022 19:14

  @ojciecdetector

  Świadome łamanie regulaminu Cię nie usprawiedliwia. Masz możliwość edytowania komentarzy – więc rób to zamiast produkować je taśmowo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.