Melinda Gates jest satanistką?

Opublikowano: 14.05.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1303

Po sponsorowaniu przez Microsoft (firmę Billa Gatesa) satanistki Mariny Abramovic, popieraniu Fundacji Gatesów przez Madonnę występującą w koszuli z ukrzyżowanym diabłem, uzyskiwaniu przez Microsoft patentu z końcówką numeru 060606 na wykorzystywanie ludzkiego ciała jako systemu kryptowalutowego, obecnie pojawił się kolejny element czarnej serii.

Melinda Gates występująca w programie „Today” w telewizji NBC News omawiała rozszerzenie systemu rządowego wsparcia dla kobiet i mówiła, jak rząd USA powinien reagować na epidemię. Ku zdziwieniu wielu obserwatorów Melinda miała na szyi naszyjnik z krzyżem zawieszonym do góry nogami, będącym znanym symbolem satanistycznym.

Przy okazji tego kolejnego „objawienia” należy przypomnieć, że znany pedofil Jeffrey Epstein, dostarczający małolaty elitom tego świata, też miał bliskie kontakty z Billem Gatesem, czemu Bill nie zaprzeczył. Również ostatnio Gates stwierdził, że przygotowywane przez niego i jego żonę szczepionki zabiją lub uszkodzą ponad 700 000 ludzi na całym świecie.

https://www.youtube.com/watch?v=F8GHcP7STg0

Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. polantek 14.05.2020 22:26

    Antek Fauci mówi otwarcie, że trzeba będzie niestety poświęcić sporo istnień podczas akcji szczepiennej (ciekawe czy sam jest gotowy)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.