Marokańska straż przybrzeżna ostrzelała łódź z imigrantami

Opublikowano: 27.09.2018 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1826

Jedna osoba zginęła a trzy zostały ranne we wtorek, gdy marokańska straż przybrzeżna ostrzelała szybką motorówkę z imigrantami, która nie zatrzymała się na wezwanie. Łodzią kierował obywatel Hiszpanii.

Maroko stało się głównym krajem, z którego wyruszają nielegalni imigranci do Europy po ograniczeniu wypłynięć z Libii. W tym roku do Hiszpanii – bo do niej trafiają imigranci płynący z Maroka – dotarło prawie 39 tysięcy osób, dwa razy tyle co w analogicznym okresie ubiegłego roku. Natomiast straż przybrzeżna zatrzymała ponad 58 tysięcy osób, z tego 87% stanowili nie-Marokańczycy.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: Reuters.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.