Malezyjski samolot porwała amerykańska armia

Opublikowano: 14.03.2014 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 306

Media światowe wprowadzają w błąd twierdzeniem, że samolot znikł z ekranów radarów, gdyż transpondery zostały wyłączone. Radar wykrywa samolot niezależnie od tego czy ma transponder czy nie, gdyż to radar wysyła sygnał mikrofalowy, by na podstawie odbicia stwierdzić obecność obiektu w atmosferze.„Nadajnik radaru emituje wiązkę promieniowania oświetlającą badany obszar, sygnał odbija się od obiektu i odbierany jest w odbiorniku znajdującym się zazwyczaj w tym samym miejscu co nadajnik.”[1]

Transponder natomiast „daje wysoki poziom bezpieczeństwa w środowisku, w którym możliwe jest duże zagęszczenie statków powietrznych”[2] i w ogóle nie jest wymagany w samolotach prywatnych.W Polsce wprowadza się w błąd, jak tu w Gazecie Wyborczej ”A to podaje w wątpliwość sprawność działania systemów łączności maszyny, w tym transponderów umożliwiających namierzenie jej radarem.”[3] To nie jest prawda, bowiem radary mogą dokładnie określić pozycję i prędkość samolotu. Dział „Technologie” Wyborczej nieco rzetelniej zajął się tematem, zaznaczając, że bez transponderów nie można wykryć samoloty tylko przez tzw. „wtórne radary dozorowania” używane przez kontrolę naziemną. Jak się okaże poniżej w artykule nie jest to tak dokładnie…

Niemożliwe było również wyłączenie transponderów dokonane przez ludzi obecnych na pokładzie samolotu gdyż model 777 Boeinga jest jednym z tych, które mają zabezpieczenia całego systemu elektroniki przed wyłączeniem od wewnątrz, zob. „Special Conditions: Boeing Model 777-200, -300, and -300ER Series Airplanes; Aircraft Electronic System Security Protection From Unauthorized Internal Access”.[4] Tak więc transpondery prawdopodobnie nie zostały w ogóle wyłączone, a jeśli już to nie przez czynniki wewnątrz samolotu.

CO SIĘ WIĘC STAŁO, ŻE SAMOLOT ZNIKNĄŁ Z RADARÓW?

Najlogiczniejsze wytłumaczenie podaje Jim Stone na jimstonefreelance.com. Otóż, samolot 377 linii malezyjskich został prawdopodobnie porwany przez samolot AWACS amerykańskiego lotnictwa. Armia malezyjska śledziła radarem samolot jeszcze przez godzinę po tym jak znikł on z radarów służb cywilnych. Sygnał AWACS zakłócił na tyle słaby sygnał odbicia z radarów cywilnych, że samolot dla nich znikł. Lecąc dalej na zachód, przez pewien czas mógł być śledzony przez radary armii malezyjskiej, do momentu gdy znalazł się on w punkcie gdzie AWACS był już w stanie zakłócić zarówno radar cywilny jak i wojskowy. To zniknięcie nastąpiło na wysokości 29,500 stóp, a więc na nic tłumaczenie, że było to zbyt nisko dla detekcji radarowej.

DLACZEGO SAMOLOT ZOSTAŁ PORWANY?

Na pokładzie znajdowało się 20 czołowych pracowników firmy Freescale Semiconductors.[5] 12 z nich było z Malezji, a 8 to Chińczycy. Jednym z sztandarowych produktów tej firmy jest całkowicie elektryczny samochód. Inne produkty firmy obok to m.in. infrastruktura bezprzewodowa, zarządzanie energią, przenośne urządzenia medyczne, itp.[6]

Stone wysnuwa wniosek, że kontrola nad samolotem lotu 377 została przejęta przez samolot AWACS amerykańskich sił zbrojnych. Argumentuje to w sposób następujący:

1. Nie ma innej możliwości by sygnał z tak dużego aluminiowego samolotu znikł z ekranów radarów, niż zniwelowanie go innym sygnałem o odwrotnej fazie, wysłanym z zewnętrznego źródła (którym mógł być tylko samolot o takich zdolnościach jak AWACS). Potwierdza to fakt, że najpierw znikł z ekranów radarów cywilnych, a dopiero później wojskowych, które są bardziej czułe.

2. Rosja, mimo, że ma samoloty podobne do AWACS nie miała żadnego interesu porywać samolotu i wrabiać takich przyjaciół jak Iran. Chodzi o Irańczyków z podrobionymi paszportami.[7]

3. Ponieważ był to samolot malezyjski z Chińczykami na pokładzie, można śmiało założyć, że nie mogły zrobić tego te kraje, mimo, że oba mają samoloty z podobnym do AWACS sprzętem.

4. Mimo, że Freescale Semiconductors zajmuje się technologią stealth (ukrywania) to samolot nie mógł „zniknąć” za pomocą sprzętu na pokładzie, gdyż do tego potrzebne są wielkie anteny w kształcie UFO, takie jakie mają właśnie samoloty AWACS. Firma nie jest więc na liście podejrzanych.

5. Izrael dąży do wojny z Iranem, tak więc źle sfałszowane zdjęcia rzekomych irańskich porywaczyb świadczą tylko na niekorzyść CIA, które jak wiadomo służy Izraelowi.

6. Porwanie dokonane zostało oczywiście w celu militarnym, a podstawową przesłanką jest tu fakt, że samolot zniknął tylko z radarów cywilnych, pozostając nadal na ekranach radarów wojskowych. Bardzo trudno jest oszukać oba systemy, chyba że nastąpi szczęśliwy zbieg okoliczności, że oba sygnały się pokrywają, tak więc wojsko musiało podjąć decyzję, który system ma być najpierw oszukany. Zakładano, że wojsko malezyjskie nie włączy się tak szybko do akcji śledzenia samolotu, co okazało się błędne. Wyszło szydło z worka.

7. No i te telefony komórkowe, które się odezwały. Jedyną organizacją, która może je dokładnie zlokalizować jest agencja amerykańska (podległa opanowanemu przez żydów Departamentowi Stanu) jest NSA (Nationa Security Agency). Dlaczego nie podano do publicznej wiadomości skąd odezwał się sygnał?

WNIOSKI

Jim Stone podejrzewa, że pracownicy Freescale Semiconductors są obecnie torturowani w celu wyciągnięcia jak największej ilości informacji nt. tajemnic firmy. Jeśli wrak samolotu się gdzieś znajdzie, będzie to oznaczało, że zaniechano ewidentnego oszustwa „porwania”, i że nie zostanie on użyty w nowej operacji fałszywej flagi zamachu samolotowego np. przy ataku na Petronas Towers (Kuala Lumpur) czy Sears Tower (Chicago). Historia z porwaniem jest już teraz skazana na niepowodzenie, gdyż armia malezyjska była w stanie śledzić samolot już po zaniku sygnału w radarach cywilnych. Nie mógł tego zrobić nikt na pokładzie.

Zauważmy co się dzieje w mediach, które jawnie współpracują ze zbrodniarzami – forsuje się kłamstwo „transponderowe”. Stone twierdzi, że nie jest prawdą iż radary „wtórne” muszą być zdane natransponder by widzieć samolot. Transponder służy tylko do identyfikacji samolotu widzianego już przez radar aktywny (wysyłający własny sygnał, który jest odbijany od lecącego obiektu, a sygnał odbicia trafia do anteny radaru). Stone, który jak twierdzi jest byłym pracownikiem NSA, uważa, że promuje się jawne kłamstwo. Niemożliwe jest by lotniska malezyjskie nie miały aktywnych systemów radarowych, gdyż nawet znacznie mniej zaawansowany technologicznie kraj, jakim jest Boliwia, ma tego typu radary. W USA każde miasto z populacją większą niż 50 000 ma radar aktywny.

Samolot znikł z ekranów aktywnego radaru. W tym samym czasie znikł sygnał transpondera, co potwierdza podejrzenie, że czynnikiem sprawczym był samolot AWACS, gdyż te mają na pewno system zakłócania każdego sygnału.

Źródło: Monitor Polski

PRZYPISY

[1] http://pl.wikipedia.org/wiki/Radar

[2] zob: informacje techniczne o transponderze
http://www.aviation.home.pl/old/procedury/sq.html

[3] http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15608311,W_ktora_
strone_lecial_malezyjski_boeing__gdy_zniknal.html

[4] https://www.federalregister.gov/articles/2013/11/18/2013-27343/special-
conditions-boeing-model-777-200–300-and–300er-series-airplanes-aircraft-electronic-system

[5] http://www.freescale.com/

[6] http://beforeitsnews.com/events/2014/03/malaysia-plane-crash-20-all-electric-
car-linked-green-tech-passengers-on-board-names-released-2432738.html

[7] http://nypost.com/2014/03/11/iranian-teen-with-stolen-passport-on-jet-sought-asylum/

BIBLIOGRAFIA

1. You Won’t Believe What Spies On Malaysia Plane Were Doing!
http://beforeitsnews.com/events/2014/03/spies-on-missing-malaysia-
airline-plane-5-major-defense-contractor-companies-26-intel-passengers-2432766.html

2. Malaysia Plane CoverUp: Passengers’ Cell Phones Ringing, GPS Information Kept Secret
http://beforeitsnews.com/events/2014/03/malaysia-plane-coverup-passengers-cell-phones-ringing-gps-information-kept-secret-2432746.html

3. Malaysia Plane Hidden With Electronic Weapon? 20 Hi-Tech EW Defense Passengers
http://beforeitsnews.com/events/2014/03/electronic-weaponry-
hiding-malaysia-plane-24-suspects-on-board-2432744.html

4. Missing Malaysia Plane: 20 All-Electric Car-Linked Passengers On Board, Names Released
http://beforeitsnews.com/events/2014/03/malaysia-plane-crash-20-all-electric-
car-linked-green-tech-passengers-on-board-names-released-2432738.html

5. Still Report # 213 – Malaysian Flight 370 v2 0
www.youtube.com/watch?v=hD6HtqyC5hw

7. NaTemat: Co się stało z malezyjskim samolotem?
http://natemat.pl/94765,co-sie-stalo-z-malezyjskim-samolotem-
zniknal-nad-zatoka-tajska-slady-znajduja-sie-kilkaset-kilometrow-dalej

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
AstroCris
Użytkownik
AstroCris

Bardzo wiarygodne wyjaśnienie zniknięcia ogromnej maszyny. Widać to co najważniejsze dzieje się w cieniu (ukręcenie łba firmie realnie zagrażającej interesom hamburgerów), ciekawe ile jeszcze wydarzyło sie tajemniczych wypadków np samochodów wiozących ważne osoby. btw. odnośnik 7 bibliografii nieaktywny.

Szymon Dąbrowski
Użytkownik

Dwie rzeczywistości.
W jednej taniec z gwiazdami; wyprzedaże i promocje w hipermarketach; reklamy; kult gadżetu; widowiska filmowe; seriale z tysiącami odcinków, które tak naprawdę niczego nie opowiadają – są zaprojektowane, by ludzie nimi żyli, tak przeżywając swoje życia; etc.
W drugiej nieustanna wojna; napady; porwania, tortury, zamachy terrorystyczne na innych i na sobie samym dla przeforsowania swoich celów; handel ludźmi; pedofilia; monstra w ludzkiej skórze; etc.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Wszystko fajnie, ale kim jest Jim Stone ?

Też mogę powiedzieć ,że pracowałem dla wywiadu USA i święty Mikołaj to tajny agent NSA co roku zbierający dane o ludziach na całym świecie , a głównymi metodami jakie wykorzystuje w swej działalności to niewidzialność i zakradanie się przez kominy :)

W erze internetu wiele razy już pojawiali się ludzie pokroju Jima Stone , i wiele razy wychodziło na to ,że ściemniają dla tymczasowego rozgłosu . Ludzie posługujący się ich informacjami byli dyskredytowani choćby działali w dobrej wierze .

Ma ktoś jakieś wiarygodne dane na temat Jima Stone ?