Klienci zasłabli w supermarkecie Sainsbury’s

Opublikowano: 21.05.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 993

W jednym z supermarketów Sainsbury’s w West Midlands w Wielkiej Brytanii doszło do zasłabnięcia siedmiu klientów, którzy też mieli problemy z oddychaniem. Natychmiast przeprowadzono ewakuację.

Do niepokojącego zdarzenia doszło w piątek w supermarkecie Sainsbury’s w Longbridge, gdy kilka osób zasłabło i miało problemy z oddychaniem. Straż pożarna West Midlands podała na swojej stronie internetowej, że przyczyną były „substancje niebezpieczne”. Ze sklepu ewakuowano 150 klientów.

Jedna z osób będąca świadkiem ewakuacji ludzi z supermarketu powiedziała: „Policja podała, że miało miejsce zdarzenie z jakimś rodzajem gazu. Ludzie leżeli na podłodze, łapiąc powietrze po zasłabnięciu. Nigdy czegoś takiego nie widziałem, wszędzie są służby ratunkowe. Ewakuowano też studentów z City College i kilku innych sklepów. Słyszałem, że ktoś rozpylił coś w sklepie, ale policja tego nie potwierdza”.

Zaapelowano do miejscowych, aby unikali tego obszaru, gdyż policja bada okoliczności zdarzenia.

Rzecznik pogotowia ratunkowego w West Midlands powiedział: „Sainsbury’s i inne pobliskie budynki zostały ewakuowane po tym, jak kilka osób w supermarkecie miało problemy z oddychaniem. W sumie siedmiu pacjentów zostało zbadanych przez pogotowie ratunkowe po wykazaniu problemów z oddychaniem. Dwie kobiety zostały przewiezione karetką do szpitala Queen Elizabeth, ich stan jest stabilny”.

Jedna z kobiet, która była w sklepie w momencie zdarzenia, powiedziała: „Czułam się źle, ale moja koleżanka Beth, czuła się źle także później. Wszyscy czuliśmy, jakby coś rozpylono w powietrzu. Widzieliśmy, jak kilka osób zemdlało. Personel w sklepie myślał, że ktoś coś rozpylił. Cokolwiek to było, szybko rozprzestrzeniło się po całym sklepie”.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.