Inwazja Covidian – 8

Opublikowano: 05.10.2020 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 742

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

No to już jest przeginka. Bosak mężem stanu? Przecież to obraza inteligencji. Facet od lat w polityce i praktycznie jego największym osiągnięciem jest dostanie się do sejmu, nie był w stanie zmontować liczącej się siły politycznej…

Braun? Kolejny klaun – w sejmi to “szczęść Boże, szanowne koleżanki i koledzy…” a w necie, w kanałach o nikłej oglądalności grzmi “przestępcy , złodzieje” ….

Fenix
Użytkownik
Fenix

Ludzie dzielą władzę, wyborem ich woli, jedno prawo rządzi nami . Nie władza rządzi ludźmi ,bo dzieli ludzi.I każdy wybrany do władzy stanie się twoim wrogiem, nieszczęśniku! Nieszczęsny traci władzę oddając ją wybranemu ,a ten robi co chce, jest władzą , i kto mu zabroni ?