Inwazja Covidian – 8

Opublikowano: 05.10.2020 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2069


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Stanlley 06.10.2020 23:09

  No to już jest przeginka. Bosak mężem stanu? Przecież to obraza inteligencji. Facet od lat w polityce i praktycznie jego największym osiągnięciem jest dostanie się do sejmu, nie był w stanie zmontować liczącej się siły politycznej…

  Braun? Kolejny klaun – w sejmi to “szczęść Boże, szanowne koleżanki i koledzy…” a w necie, w kanałach o nikłej oglądalności grzmi “przestępcy , złodzieje” ….

 2. Admin WM 07.10.2020 08:38

  Według mnie Braun i Bosak nie różnią się wiele od innych polityków. Wszystko zależy od punktu siedzenia, a obaj związani z Kościołem. Oznacza to, że pod ich rządami Polska stałaby się bardziej klerykalna (wyznaniowa). Polsce potrzeba mądrych ludzi ponad podziałami, którzy będą kierować się zdrowym rozsądkiem a nie ideologiami, wierzeniami czy populizmem. Przywódców dla obywateli, słuchających ich problemów i rozwiązujących je, a nie przywódców, tratujących obywateli jak niewolników, którzy mają postępować zgodnie z ich oczekiwaniami i światopoglądem. Takich ludzi, których nam potrzeba, nie widać – nie ma ich na scenie politycznej, są wśród zwykłych ludzi i nawet gdyby chcieli coś zmienić, nie przeskoczą progów wyborczych (niezgodnych z konstytucją) ani medialnych (media promują tylko partie, które popierają szefowie danego medium). Szansa by była, gdyby rządzących wylosował automat (spośród wszystkich obywateli) lub sztuczna inteligencja szukająca wśród obywateli ludzi zgodnych z algorytmem oczekiwań obywateli pod kontrolą społeczną (żeby zapobiec manipulacji).

 3. Fenix 07.10.2020 11:53

  Ludzie dzielą władzę, wyborem ich woli, jedno prawo rządzi nami . Nie władza rządzi ludźmi ,bo dzieli ludzi.I każdy wybrany do władzy stanie się twoim wrogiem, nieszczęśniku! Nieszczęsny traci władzę oddając ją wybranemu ,a ten robi co chce, jest władzą , i kto mu zabroni ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.