„Gość z przyszłości” podłączył się do wykrywacza kłamstw

Opublikowano: 07.10.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 17

Rzekomy „podróżnik w czasie”, który niedawno ostrzegał ludzkość przed wybuchem III wojny światowej, przeszedł badanie na wykrywaczu kłamstw. Sceptycy zarzucają mu, że jest oszustem.

Mężczyzna, o którym mowa, nazywa siebie podróżnikiem w czasie. Twierdzi, że wrócił z przyszłości, by opowiedzieć, co nas czeka. Jego wiadomość wideo została opublikowana przez kanał “ApexTV” na “You Tube”. Na nagraniu widzimy mężczyznę w okularach, który przedstawia się jako William Taylor. Mówi, że jest brytyjskim szpiegiem i podróżnikiem w czasie — pisze “Daily Star”. „Wielokrotnie bywałem w przyszłości podczas pracy z brytyjskim rządem. Pierwsza podróż w czasie odbyła się w 1981 roku”.

Według niego podobne podróże w czasie są dostępne już od ponad 30 lat, natomiast masowo z tej usługi ludzie będą mogli korzystać za jakieś 10 lat. Taylor podkreśla, że jesteśmy o krok od ogromnego postępu technologicznego i niebawem powszechnie dostępna będzie technologia przeniesienia świadomości. Obecnie planuje się opublikowanie danych o podróżach do 2028 roku i uczynienie ich powszechnie dostępnymi. Uważam, że dobrze by było, by ludzie o tym wiedzieli.

Poza tym mężczyzna opowiedział o dwóch symbolicznych podróżach: do roku 3000 i 8973. Według słów Taylora w pierwszym przypadku zastał apokalipsę. Podróżnik zobaczył czerwone niebo i zanieczyszczoną planetę, natomiast ludzi w ogóle nie spotkał. Podczas drugiej podróży sytuacja była całkiem odwrotna: ocalali pokojowo koegzystowali w „utopijnym świecie”, w którym istnieją „hybrydy robota i człowieka” z anomalnie dużymi głowami i ogromnymi oczyma.

Tymczasem użytkownicy sceptycznie potraktowali wyznania mężczyzny pomimo rzekomej obecności wykrywacza kłamstw, który w ogóle uznano za fałszywy. Niektórzy poprosili o dowody, lecz jak zwykle w podobnych przypadkach opowieści nie zostały poparte dowodami.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Aida
Użytkownik

Niektórzy już tak mają, że pragną atencji, sławy :)

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Uwielbiam takie newsy i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu jak ci “podróżujący w czasie” płytko opisują konsekwencje wynikające z kontroli “rządów” nad taką technologią.