„Gość z przyszłości” podłączył się do wykrywacza kłamstw

Opublikowano: 07.10.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3488

Rzekomy „podróżnik w czasie”, który niedawno ostrzegał ludzkość przed wybuchem III wojny światowej, przeszedł badanie na wykrywaczu kłamstw. Sceptycy zarzucają mu, że jest oszustem.

Mężczyzna, o którym mowa, nazywa siebie podróżnikiem w czasie. Twierdzi, że wrócił z przyszłości, by opowiedzieć, co nas czeka. Jego wiadomość wideo została opublikowana przez kanał “ApexTV” na “You Tube”. Na nagraniu widzimy mężczyznę w okularach, który przedstawia się jako William Taylor. Mówi, że jest brytyjskim szpiegiem i podróżnikiem w czasie — pisze “Daily Star”. „Wielokrotnie bywałem w przyszłości podczas pracy z brytyjskim rządem. Pierwsza podróż w czasie odbyła się w 1981 roku”.

Według niego podobne podróże w czasie są dostępne już od ponad 30 lat, natomiast masowo z tej usługi ludzie będą mogli korzystać za jakieś 10 lat. Taylor podkreśla, że jesteśmy o krok od ogromnego postępu technologicznego i niebawem powszechnie dostępna będzie technologia przeniesienia świadomości. Obecnie planuje się opublikowanie danych o podróżach do 2028 roku i uczynienie ich powszechnie dostępnymi. Uważam, że dobrze by było, by ludzie o tym wiedzieli.

Poza tym mężczyzna opowiedział o dwóch symbolicznych podróżach: do roku 3000 i 8973. Według słów Taylora w pierwszym przypadku zastał apokalipsę. Podróżnik zobaczył czerwone niebo i zanieczyszczoną planetę, natomiast ludzi w ogóle nie spotkał. Podczas drugiej podróży sytuacja była całkiem odwrotna: ocalali pokojowo koegzystowali w „utopijnym świecie”, w którym istnieją „hybrydy robota i człowieka” z anomalnie dużymi głowami i ogromnymi oczyma.

Tymczasem użytkownicy sceptycznie potraktowali wyznania mężczyzny pomimo rzekomej obecności wykrywacza kłamstw, który w ogóle uznano za fałszywy. Niektórzy poprosili o dowody, lecz jak zwykle w podobnych przypadkach opowieści nie zostały poparte dowodami.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Aida 08.10.2018 11:17

    Niektórzy już tak mają, że pragną atencji, sławy 🙂

  2. dagome12345 10.10.2018 09:54

    Uwielbiam takie newsy i za każdym razem nie mogę wyjść z podziwu jak ci “podróżujący w czasie” płytko opisują konsekwencje wynikające z kontroli “rządów” nad taką technologią.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.