Gangi imigrantów opanowują Szwecję

Opublikowano: 08.09.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1184

Zastępca komendanta głównego szwedzkiej policji, Mats Löfving, przyznał w wywiadzie, że jego kraj opanowywany jest przez gangi obcokrajowców. Na terenie całej Szwecji ma już działać blisko czterdzieści podobnych struktur, co jest ewenementem na skalę europejską. Głównym problemem jest fakt, że spora część imigrantów przyjeżdżających do tego kraju wcale nie zamierza integrować się ze szwedzkim społeczeństwem.

Szwedzkie media poinformowały dziś rano, że tamtejsze służby chciałyby mieć większą możliwość zatrzymywania ludzi, nawet tych o nic nie podejrzewanych. Podobne działania miałyby na celu walkę ze stającymi się coraz większym problemem gangami. Tylko w ostatnich dniach dochodziło do zamieszek z ich udziałem, a także do pojawiania się samozwańczych kontroli drogowych uprawianych przez takie grupy.

Trudnej sytuacji nie ukrywa szczególnie policja. Wiceszef tej służby powiedział o tym nawet wprost w jednym z wywiadów. Według Löfvinga obecnie istnieje nie mniej niż czterdzieści gangów, które są jednocześnie klanami rodzinnymi. To niebezpieczna sytuacja, ponieważ przestępców poza interesami łączą właśnie więzy krwi. W tej sytuacji dochodzi nawet do aranżowanych małżeństw, w założeniu mających wzmocnić klan.

Dzieci w podobnych rodzinach są wychowywane tak, aby mogły one przejąć schedę po starszym pokoleniu. Jednocześnie nie chcą one integrować się ze szwedzkim społeczeństwem. Löfving co prawda nie jest wpierw w stanie wytłumaczyć skąd wzięły się tak duże wpływy gangów, lecz po chwili zaczyna sugerować ich związki z masową imigracją. Zastępca komendanta szwedzkiej policji dodaje, że część polityków nie rozumie, iż nie wszyscy imigranci przyjeżdżający do Szwecji chcą uczestniczyć w procesie integracji.

Do sprawy odniósł się także socjaldemokratyczny premier Stefan Löfven. Zapowiedział on walkę z gangami, lecz jednocześnie nie chciał łączyć faktu ich funkcjonowania z pochodzeniem etnicznym ich członków.

Na podstawie: Friatider.se, Sverigesradio.se
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Szwęda 08.09.2020 19:12

  Czy jakiś “demokratyczny” europejski kraj, który posiada jeszcze działający rząd, policję, wojsko itp nie powinien przejąć Szwecji i zrobić tam porządku z dzikimi chordami najeźdźców?

 2. Doctor Who 09.09.2020 00:09

  Nie nie powinien. Naprawdę chcesz wojny z islamem ? Sensowne wyjście w stylu europejskim to powrót do tradycji. Co nie jest lokalne i umocowane w tradycji wypad z kraju. Niech ten agresywny element działa na swoim terytorium. Obcy poza Szwecją. Szwedzki w Szwecji. Podobno szwedzki istnieje, tak słyszałem.

 3. Szwęda 09.09.2020 18:47

  Jakiej wojny? Dobrze zorganizowane i sprawne służby nawet takiego niewielkiego ludnościowo kraju jak Szwecja mogłyby się szybko uporać z tą plagą. Musiałoby też oczywiście działać odpowiednie prawo chroniące przede wszystkim interesy rdzennej ludności.

 4. rici 09.09.2020 22:42

  Przeciez ta emigracja jest zaplanowana. Raz zeby zniszczyc Europe, poza wschodnimi krajami, ktore przejda na wlasnosc potomkow chazarow, po drugie trzeba oczysci tereny w poblizu Izraela, przeciez bog powiedzial ze kraj od rzeki do rzeki bedzie ich, czyli od Nilu do Eufratu.
  Przewodnikami uchodzcow okazywali sie oficerowie sluzb specjalnych Turcji, czy Izraela. Ogladalem kiedys taki program gdzie uchodzcy nieumiejacy pisac i czytac, posiadaja najnowsze smartfony z zaprogramowanymi numerami wlasciwych sluzb, gdyby sie cos stalo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.