Z pomysłu globalistów na razie korzystają głównie gangi

Opublikowano: 22.10.2023 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2541

Globaliści twierdzą, że w przyszłości, być może nawet niedalekiej, własność prywatna nie będzie miała większego znaczenia. „Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy” – powtarzają jak mantrę. Przewidują np. że ludzie w większości nie będą mieli własnych samochodów, bo wystarczą im te wypożyczane na minuty. Usługi tego typu zyskują już coraz większą popularność. W Belgii na przykład korzystają z nich głównie gangi.

Belgijski nadawca VRT grzmi, że „w Brukseli rośnie skala wykorzystywania samochodów współdzielonych do transportowania narkotyków”. „W przeszłości samochody z wypożyczalni były krytykowane za wykorzystywanie ich do celów terrorystycznych. Skazany terrorysta Salah Abdeslam zabrał wspólników z Brukseli do Paryża współdzielonym samochodem, ale przestępcze wykorzystanie wynajmowanych i współdzielonych samochodów ma szerszy zasięg” – opisuje VRT.

Przestępcy korzystają z samochodów współdzielonych z kilku powodów. Pojazd zarejestrowany na nazwisko (firmę) właściciela, a nie użytkownika; w przypadku konfiskaty, to firma wynajmująca traci samochód, a nie kierowca; kierowcy mogą działać w pewnym stopniu anonimowo, ponieważ kamery do automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych na drogach nie identyfikują od razu kierowcy z jego dokumentem tożsamości.

VRT podkreśla, nie jest znana dokładna skala, na jaką samochody współdzielone i wynajmowane są wykorzystywane do celów przestępczych w Brukseli. Policja federalna nie prowadzi osobnych statystyk w tym zakresie.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.