Wielki Reset kontra Armageddon. Która frakcja wygra?

Opublikowano: 23.04.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2558

Z lektury „raportów” whistleblowerów, wynika, że w tym momencie za kulisami toczy się walka dwóch różnych grup interesu. Od tego, kto w niej zwycięży, zależy skala dystopii, a nawet antyutopii, w której przyjdzie nam żyć za kilka lat.

Frakcja Wielkiego Resetu chce przede wszystkim przedefiniować obecny system społeczno-ekonomiczno-polityczny. Planuje, jak przejąć kontrolę nad własnością obywateli, jak ich totalnie inwigilować, jak zniszczyć klasę średnią i powiększyć przepaść między bogatymi a biednymi. Ta frakcja, wykorzystuje pandemię COVID-19 jako szansę na wprowadzenie zmian, których do tej pory nikt by nie zaakceptował, a teraz wielu im przyklaskuje. Frakcja ta nie chce hekatomby, tylko kontrolowanego megakryzysu, który spotęguje przewagę najbardziej wpływowych nad resztą ludzkości.

Frakcja Armageddonu to grupa fanatyków religijnych, którzy mają ogromne możliwości decyzyjne i nieodpartą chęć realizacji scenariuszy zagłady świata, opisanych w starożytnych, świętych księgach. Dla ludzi z tej frakcji najważniejsze jest wybicie co najmniej 90% ludzkości i przygotowanie gruntu pod nadejście Mesjasza (czyli z punktu widzenia chrześcijan Antychrysta – przypis WM), który na gruzach dawnego świata, wybuduje nowy, według nich lepszy.

Obie te grupy są w sposób oczywisty wypaczone moralnie, bo ci, którzy to planują, są ekspertami od wojen, pedofilii, rytualnych mordów, satanizmu i innych zjawisk z pogranicza horroru. Jednak o zgrozo, to właśnie tacy ludzie w tym momencie rządzą tym światem.

W zasadzie wybór mamy żaden, bo to będzie albo dżuma, albo cholera. Jednak ostateczny kształt Nowego Porządku Świata cały czas jeszcze nie został ustalony.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Kruszon 23.04.2021 13:44

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.