Fluff – 36

Opublikowano: 17.07.2018 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 804


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. W. 19.06.2010 13:16

  I to samo powinniśmy zrobić z Bronkiem jutro! Wlazł na fotel prezydenta i drze wszystko co wartościowe na strzępy!

 2. Raptor 19.06.2010 14:23

  Ciekawa analogia, nie powiem.

 3. W. 19.06.2010 17:26

  …i podpisał kontrowersyjną ustawę o przemocy w rodzinie aby “zbadać opór uciskanej klasy pracującej w konsumpcyjno-produkcyjnym społeczeństwie”.

 4. Ciemnogrodzianka 20.06.2010 00:03

  Trzeba przyznać, że celne!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.