Dr Sutkowski chce uciszyć krytyków szczepionek

Opublikowano: 01.08.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1872

Polska to niezwykłe państwo! Od kilkudziesięciu lat jesteśmy rozrywani pomiędzy tzw. Wschodem, a Zachodem. Byliśmy maltretowani przez Niemców, potem bolszewików, następnie sowietów, by po roku 1989 dostać się pod wpływy patologicznej cywilizacji Europy Zachodniej.

Ta asymilacja do moralnie upadłej zachodniej zbiorowości mocno nasilała się po roku 2004, by od czasu wybuchu plan-demi stać się coraz bardziej brutalną. W roku 2021 jesteśmy świadkami coraz wyraźniejszych kroków by utworzyć jedno (niemieckie) europejskie państwo totalitarne, sposobem staje się kovid-19, a dokładniej tzw. „szczepionki”, które w opinii władz Stanów Zjednoczonych, a dokładniej Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, nie są żadnymi „szczepionkami”, ale „eksperymentalnym preparatem biologicznym”!

Niestety w Polsce, w mediach, i w kręgach rządowych, mamy pełno nieuków, albo osób które celowo zacierają prawdę o niebezpiecznych substancjach jakie chcą wstrzykiwać biednym ofiarom zbiorowej psychomanipulacji ! Jedną z takich medialnych postaci jest dr. Sutkowski, który wzywa rząd by każdy kto medialnie wypowiada prawdę o niebezpieczeństwie wstrzyknięcia groźnych nieprzebadanych preparatów, został uznany za przestępcę ! W Anglii, jeszcze do niedawna, ujawniano przynajmniej część prawdy o straszliwych skutkach globalnego doświadczenia jakie się prowadzi na ludziach, którzy przyjęli dawki genetycznych koktajli do swojego krwiobiegu.

W kwietniu 2021 opublikowano takie oto dane:

„Rząd Wielkiej Brytanii zgłasza 847 zgonów, 12 urazów mózgu, 112 przypadków utraty wzroku po zastrzykach przeciwko Covid. W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia”.

„Londyn, Wielka Brytania, 16 kwietnia 2021 r. Według oficjalnych danych po zastrzykach przeciwko COVID-19 nastąpiło 847 zgonów i ponad 626 000 skutków ubocznych, w tym ponad 11 000 zaburzeń psychicznych, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu”.

Niestety ktoś taki jak pan dr Sutkowski musi być osobą mocno odrealnioną, albo całkowicie owładniętą jakąś niezbadaną i nie rozpoznaną przez psychologię „pomrocznością jasną”, że nie chce tych danych cytować w mediach, za to wystosował do rządu takie zalecenie: „Niektórych w żaden sposób nie zachęcimy. Mówię o osobach, które absolutnie odbiegły od rzeczywistości związanej z pandemią, z koronawirusem, żyją w świecie nierealnym, alternatywnym. Takie osoby są wszędzie, na całym świecie, w każdej grupie wiekowej. W Polsce, jak sądzę, jest przede wszystkim duża grupa osób niezdecydowanych, zakręconych. Niemających wiedzy, pewnego doświadczenia covidowego. Niewierząca nam, lekarzom, niewierząca władzy, wszystko kontestująca, lekceważąca wszystko”.

Jak widać na tym przykładzie, ktoś niewidoczny dla nas stara się przejąć całkowitą władzę a Polsce i zaprowadzić medyczny terror, który szybko przejdzie metamorfozę i zamieni się na zwykły polityczny i okultystyczny zamordyzm.

Dr Sutkowski nie zna dokładnych danych zgonów jakie się notuje w Polsce, ale i poszczepiennych powikłań, bo nikt takich nie zbiera. Jesteśmy jako państwo na poziomie krajów afrykańskich, gdzie koncerny robią z murzynami co chcą, dyktują lokalnym watażkom co mają robić, a te w podskokach to wykonują. Nie inaczej jest w naszym umęczonym kraju. Wydaje się, że medialne odrealnione osoby typu doktora Sutkowskiego, stoją na straży zachodnich ośrodków decyzyjnych i wytyczają nowe cele, które mają zostać zneutralizowane, by ostatecznie rozwiązać kwestę polską ! W niedzielę pierwszego sierpnia 2021 r. w kościołach został odczytany list episkopatu, który namawia wszystkich do przyjęcia tych nieprzebadanych i niebezpiecznych dla zdrowia preparatów, ksiądz stwierdził: „(…) że to dla naszego dobra”! Sam to słyszałem na własne uszy!

Jak widać jesteśmy już w przededniu wielkiego zasymilowania Polaków. W związku z tym zapowiedziano, że na ulicach będą jeździły „mobilne zespoły szczepiące”! „Minister Niedzielski mówił też o możliwych rozwiązaniach związanych z walką z koronawirusem. To np. brak obostrzeń dla firm, które wykażą, że mają zaszczepionych pracowników, powiązanie świadczenia 500 plus z zaszczepieniem, włączenie lekarzy rodzinnych w promocję szczepień, czy mobilne zespoły szczepiące”.

Autorstwo: inzynier magister
Na podstawie: PCh24.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 4,63 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
StrzelecWyborowy
Użytkownik
StrzelecWyborowy

Panowie ze służb mundurowych na pewno też czytają skrupulatnie, apel do panów to też wasze życie i waszych rodzin , ale niedługo z powodu przymusu szczepień personelu medycznego i lekarzy , 40% odejdzie z pracy i samodzielnie będzie prowadziło działalność bez kontraktu z NFZ i MSWiA, z taką różnicą że za usługi trzeba będzie zapłacić, stać was na to ?

Ilu z waszych kolegów było młodych zdrowych jak Rydz a po przyjęciu szczepionki, wrak człowieka kwalifikujący się do rozrusznika serca . . .

beth
Użytkownik
beth
kufel10
Użytkownik
kufel10

ZGADNIJCIE jak (prawdopodobnie) wołali na Sutkowskiego w podstawówce i liceum ! :-D

Matylda
Użytkownik
Matylda

Patrzcie! Następny ma niesymetrycznie opadnięte otwór gębowy tak, jak wszystkie kłamczuchy! Zauważam także, że kłamcy mają też jedno oko mniejsze, ale tym bardziej notorycznym kłamczuchów usta chcą uciec z twarzy, co oznacza brak symetrii sumienia i chciwości. Brak równowagi między empatią a scurfolaństwem można wyczytać z mapy twarzy (pewnie po to te maski).

donkey
Użytkownik
donkey

Headline tym drugim filmie:
Szczepionki – skuteczna broń :D Przynajmniej pierwsza połowa zdania jest prawdziwa.

Tallis Keeton
Użytkownik
Tallis Keeton

oczywiście, że przestaliśmy wierzyć lekarzom, a co żeście myśleli, że można wierzyć łapówkarzom? Ja przestałam wierzyć lekarzom, gdy miedzy rokiem 2016 a 2018 (nie pamietam dokładnej daty) zobaczyłam na drzwiach jednego z gabinetów w szpitalu w moim mieście taką kartkę z zeszytu z napisem mniej więcej takiej treści : “przyjmowanie pacjentów od 8 do 12tej przyjmowanie przedstawicieli firm farmaceutycznych od 12 do 16tej”. Wtedy zrozumiałam kim naprawdę jesteście.

Tallis Keeton
Użytkownik
Tallis Keeton

a moja lekarka rodzinna powiedziała, że sama mogę zdecydować, że ona nie będzie mi nic narzucać :)