Dobra nowina

Opublikowano: 30.03.2024 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2861

27 marca br. Sąd Garnizonowy w Lublinie ogłosił wyrok w sprawie porucznika Szymona Fijała. Ze względu na wielkość sali rozpraw i duże zainteresowanie toczącego się procesu, w sali mogło być jedynie 40 osób. Dzięki obecności mediów niezależnych możemy udostępnić nagranie z ogłoszenia wyroku z jego uzasadnieniem.

Wyrokiem Sądu, Garnizonowego w Lublinie przedstawiony przez prokuraturę materiał dowodowy nie uzasadnia wniosku o ukaranie oskarżonego. W związku z tym porucznik Szymon Fijał został w pełni uniewinniony od stawianych przez oskarżyciela zarzutów oraz zwolniony z wnioskowanych przez prokuratora kar i kosztów procesu. Obciążą one skarb państwa.

Czym naraził się por. Szymon Fijał? Odmówił przyjęcia eksperymentalnego preparatu medycznego nazywanego „szczepionką COVID-19” i bronił swoich podwładnych przed naciskami. W efekcie na polecenie ówczesnego szefa MON — Mariusza Błaszczaka — został zwolniony. TUTAJ opisał szczegółowo swoją historię.

Autorstwo: Jola
Źródło: WolneMedia.net

Od autorki

Kwitnące drzewa wiśniowe i wczesnych śliw potwierdzają przebudzenie się natury do pełni życia. My wszyscy jesteśmy jej częścią. Wielkanoc ma w swej symbolice wierzbowych bazi, czy pisanek podobną wymowę – regeneracji życia i powrotu sił jak w religijnym zwyczaju kultywującym zmartwychwstanie Jezusa. Nadszedł czas, by własnym wysiłkiem mnożyć dobre nowiny jak ta, że nasza witryna istnieje, a trzyma ją przecież garstka osób za sprawą niestrudzonego Maurycego. Siejmy zatem szczodrze, a plon nadejdzie, ciesząc wszystkich. Alleluja niestrudzonym!


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.