Bogata elita żyje z transfuzji krwi od dzieci

Opublikowano: 16.09.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2495

Z ich kosztownymi domami i pojazdami oraz błyszczącym stylem życia mogą nie wydawać się wampirami z literatury fikcji, ale to nie znaczy, że nie wysysają życia z ofiar. Sięgając po zupełnie nowe wykorzystywanie ubogich i niewinnych, modne stało się teraz, aby bezczynni bogaci próbowali zatrzymać swoją młodość i urodę, robiąc sobie drogie transfuzje używając krwi małych dzieci.

Jak czytamy na portalu “Fellowship of the Minds”, członkowie „zdrowej i bogatej” elity płacą min. 8000 USD za 1,5 litra młodej krwi w rozpaczliwej próbie cofnięcia wskazówek zegara biologicznego.

Koncepcja podawania młodej krwi staremu ciału – znana jako parabioza – nie jest nowa. W “Medical Daily” czytamy, że ważne jest nie tylko działanie przeciw starzeniu, ale także jako potencjał w przyspieszaniu przemiany materii i zwalczaniu cukrzycy i raka, który jest uznaną dziedziną badań od co najmniej stulecia.

Ściśle mówiąc, parabioza obejmuje łączenie systemów krążenia dwóch zwierząt razem. Nauka przeszła poza początkowe eksperymenty na zwierzętach, które polegały na dosłownym zszywaniu systemów krążenia u szczurów. Obecnie naukowcy koncentrują się po prostu na izolowaniu specyficznych białek i osocza z młodej krwi, i wstrzykiwaniu go starym pacjentom w celu uzyskania „korzyści” z leczenia w znacznie bardziej usprawniony i mniej inwazyjny sposób.

Mimo że transfuzja młodej krwi nie może dosłownie zastąpić ciała osoby starszej ciałem młodym, istnieją dowody naukowe na to, że może odmłodzić tkanki i naprawić uszkodzenie komórek.

Opublikowany w czasopiśmie “Nature” w 2015 artykuł opisał następujące próby kontrowersyjnego leczenia na gryzoniach: “Poprzez łączenie systemu krążenia starej myszy z młodą, naukowcy osiągnęli niezwykłe wyniki. W sercu, mózgu, mięśniach i prawie każdej innej badanej tkance, krew młodych myszy wydaje się przynosić nowe życie starzejącym się narządom, czyniąc stare myszy silniejszymi, mądrzejszymi i zdrowszymi. To nawet sprawia, że ich futro jest lśniące.”

Co ciekawe, podczas gdy podawanie starym pacjentom młodej krwią zdecydowanie zdawało się odwracać niektóre oznaki starzenia, dokładnie odwrotny skutek odnotowano, gdy młodym ludziom wstrzykiwano „starą” krew.

Dwa prestiżowe kolegia Ivy League – Stanford i Harvard – przeprowadziły badania, które wydają się potwierdzać skuteczność „wampirycznego” leczenia stosującego albo konkretnie wyizolowane białka krwi myszy, albo po prostu wstrzykiwanie osocza młodej myszy w starą. Osocze jest częścią krwi, która utrzymuje komórki w zawiesinie i zawiera elektrolity, hormony, rozpuszczone białka, glukozę, czynniki krzepnięcia, dwutlenek węgla i tlen. Służy zarówno jako rezerwa białkowa, jak i jako ochrona przed infekcjami i chorobami krwi.

Ambrosia, firma w Kalifornii, oferuje transfuzję ludzkiego osocza pochodzącego z młodych dawców za 8000 USD za 1,5 litra, które wstrzykuje się biorcy w ciągu 2 dni. Ambrosia należy do 33-letniego absolwenta szkoły medycznej, który nie ma licencji zawodowej – Jessa Karmazina – pod nadzorem lekarza, którego zatwierdziła w 2015 roku Kalifornijska Izba Lekarska. Żeby obejść wymaganą przez FDA zgodę na legalną sprzedaż transfuzji, Ambrosia nazywa swoją działalność „próbą kliniczną”.

Karmazin upiera się, że uczestnicy jego „prób” doświadczają wspaniałych rezultatów, łącznie z „polepszeniem snu i spadkiem poziomu antygenów karcynoembrionalnych i amyloidów – białek uczestniczących w raku i chorobie Alzheimera – aż o 20%. Ale to co on sprzedaje jest potencjalnie bardzo niebezpieczne.

“Fellowship of the Minds” ostrzegł: “W eksperymentach na młodych myszach, badacze wykryli, że niektóre z nich szybko zdychały (11 na 69 w 1 eksperymencie) z niewytłumaczalnych dla badaczy powodów, być może z powodu jakiejś formy odrzucenia. Wyniki 2 dużych badań z 2017 roku wykazały, że transfuzja krwi od młodszych dawców do starszych dawała wyniki, które ani się nie różniły, ani nie doprowadziły do gorszych wyników niż krew od starszych dawców.”

Nie bierze się też pod uwagę problemów etycznych dotyczących tego, do czego ostatecznie może doprowadzić zapotrzebowanie na świeże dostawy młodej krwi.

Autorstwo: Tracey Watson
Tłumaczenie: Ola Gordon
Zdjęcie: Sabinurce (CC0)
Na podstawie: NaturalNews.com [1] [2] [3], MedicalDaily.com, Fellowshipoftheminds.com
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. koszyk91 17.09.2018 06:36

    Yelity satanistyczne od wieków o tym wiedzą, krew pępowinowa, łożysko, transfuzje, przeszczepy wszystko , robią żeby jak najpóźniej spotkac się ze swoim panem. Dziwne nie?

  2. Cosmo 18.09.2018 00:45

    David Rockefeller – i wszystko w temacie. Dziękuję za uwagę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.